Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » GalaxyS (I-9000) firmware...

GalaxyS (I-9000) firmware frissítés, hogyan?

Figyelt kérdés

Próbáltam a samsung kies nevű programmal frissíteni a telefonom op. rendszerét de ahogy rányomok a "prooced whith uprande"-ra kiírja, hogy a "Firmwareupdate" működése leált. Mellesleg a legfrissebb samsung kies programom van.


Hozzáteszem próbáltam a "Samsung New PC Studio" nevű programmal is de amikor rányomok a mobiltelefon frissítésre akkor azt írja ki hoyg válasszam ki a telefonom és sehol semmi lista semmi...

Nem értem mi lehet a baj.


A jelenlegi firmware verzióm: 2.2.1


2011. okt. 29. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet még az Odinnal is feltenni szoftvert.

[link] innen be tudod szerezni a szükséges kellékeket.


[link]

Meg itt is van egy gyári rom. Azt nem tudom, hogy milyen verziójú, de telepítési útmutató is van hozzá. Ezt a leírást amúgy mindegyik romhoz lehet használni.

2011. okt. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
történt egy kis gond. frissítettem odinnal és kiírta hogy fail. és most nem tudom a telefont használni. tipp?
2011. okt. 29. 10:47
 3/5 A kérdező kommentje:

na szerencsém van megoldottam a gondot :) annyi volt a baj hoyg az odinban a "PHONE" és "CSC" részt felcseréltem. De mostmár sikeresen felfrissítettem 2.3.5-re.

Az új probléma: angol nyelvű lett a telefonom! :D. Hogyan tudom visszacsinálni magyarra?

2011. okt. 29. 10:59
 4/5 A kérdező kommentje:
ezt is megoldottam. egyszerűen a beállításoknál :D:D. sajnos még új vagyok az okostelefonok terén :) de minden szuperül működik :D
2011. okt. 29. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy működik. És ami a legjobb, hogy magadtól tudtad megcsinálni.
2011. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!