Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola defy + ról mi a...

Motorola defy + ról mi a véleményetek? Kapható már Mo-n a készülék?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Véleményem: Parasztvakítás. Nem tudok róla, hogy kapható-e már Magyarországon is, de az egész telefon egy parasztvakítás, úgy ahogy van. A DEFY-ban (A simában) erősebb processzor van, mint a DEFY+-ban. Oké, hogy a Pluszban TI OMAP3620, a DEFYban meg TI OMAP3610 van, utánanéztem, a két processzor között lényeges különbség egyáltalán nincs. Namármost a 3610-es eredeti órajele 1200MHz, csak a Motorola lehúzta 800MHz-ig, hogy kiadhassa a DEFY+-t ugye. Szerintem abszolút nem éri meg megvenni, inkább egy DEFY lényegesen olcsóbban, CM7-tel, 1200MHz-n, 2.3.7-es Androiddal príma.

(Én kb. fél éve használom 1.2GHz-n és semmi baja nincs.)

2011. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előzőhöz: Én Android telefon vásárlása fölött gondolkozom és tök jó ezt tudni, megnyugtató, hogy a sima Defy és a + között mi is a különbség :)

Köszönöm szépen :)

Am., ha lenne is különbség, szerintem +15 ezer Ft. -ot nem ér meg a + :)


Am. Defy -t újonnan hol lehet a legolcsóbban kapni? :)

2011. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vatera, gsmline, ilyen helyeken keresd. :D
2011. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

itt most a legolcsóbb, 58.990,-

2011. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát sztem szolgáltatóknál jobban jársz garancia szempontjából én nem bízom az ilyen kis zugüzletekben.
2011. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
T-mobilnal hamarosan lehet kapni :)
2011. nov. 12. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!