Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace giroszkóp...

Samsung Galaxy Ace giroszkóp probléma!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a telóm giroszkópjának van egy "alaprezgése" Szóval ha bemegyek egy játékba, ami használja (pl. aTilt Labirynth), akkor az egész pálya mozog...Lehet használni így is, de ez nem normális...és mindenhol tapasztalom...Próbáltam a beállításokban újrakalibrálni, de nem segített. Nagyon hálás lennék a segítségért!
2011. okt. 30. 16:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes.

Olyan, mintha bugos lenne.

Olykor-olykor gondolkoztál rajta, hogy miért csinálhatja?

Nem tudom, hogy mi lehet igazából a probléma.


Eredeti ROM van rajta?

Esetleg nem remeg a kezed kissé?

Tapasztaltam olyat, hogy 1 főzött rom miatt nem volt giroszkópom, de másikat tettem fel.

2011. okt. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen, gyári 2.3.3-as Samsung ROM van rajta. Lehet, hogy a kezem is remeg, de az a gáz, hogy asztalra letéve is csinálja :S
2011. okt. 30. 17:22
 3/22 anonim ***** válasza:
Egyszerű: nincs benne giroszkóp.
2011. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Már miért ne lenne??
2011. dec. 13. 16:30
 5/22 anonim ***** válasza:
Mert a Samsung mérnökei és tervezői nem tervezték bele.
2011. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Valamit nagyon elnéztél. Az nem kétséges, hogy van-e benne giroszkóp, hiszen akkor nem lenne mit bekalibrálnom, valamint a giroszkópot használó alkalmazások sem mennének. De köszönöm a válaszokat, a hivatalos 2.3.5-ös frissítéssel javult a helyzet!
2011. dec. 17. 19:55
 7/22 anonim ***** válasza:
Akkor mutass legalább egy specifikációs leírást amiben írják, hogy van benne giroszkóp.
2011. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Van benne. 2 Ace tulajdonost is ismerek, akik giroszkópos játékokkal játszanak vele. Van benne..

Amúgy nem te vagy az a gyerek, aki azt állította, hogy a C6-ban nincs giroszkóp? :D

Nagyon giro-ellenes lehetsz.. xD

2011. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen én voltam és csupán azért írtam mert nincs bennük giroszkóp, de ha a C6-os válaszomat láttad akkor azt is látnod kéne, hogy el is magyaráztam, hogy miért.
2011. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Na látjátok, rögtön kiderül, hogy kinek is van igaza...
2011. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!