Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehetséges ez? (Kérdésed...

Hogy lehetséges ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Kb. fél éve van DEFY-om, CM7-tel. Tegnap reggel wifiről használtam egy kicsit, utána lecsatlakoztam és arra lettem figyelmes, hogy wifi nélkül is tudok internetezni, pedig 0 Ft van a számlámon és mobilnet csomag sincs aktiválva. Nem mindig működik, de van amikor igen, és totáljól megy. Ez mitől lehet? T-Mobile-os vagyok.
2011. okt. 31. 07:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kapcsolatba kerültél Uri Gellerel!
2011. okt. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a gyorsítótárban levő dolgokat láttad. Próbálj meg olyan oldalt nézni amit még nem néztél, nem fog bejönni.
2011. okt. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De ha ezt a kérdést is onnan írta,akkor nem valószínű...
2011. okt. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem írhattan onnan. Tudom, mert én vagyok Uri Geller.
2011. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A kérdést is onnan írtam ki (Már nem onnan írok) és Viberen hanggal is beszéltem, bár picit (kb. 1-2sec) késett a hang de működött. Tegnap d.e. volt ilyen, este, ma reggel és déltől még mindig van.
2011. okt. 31. 12:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy wifi kapcsolatot találtál, vagyis bekapcsolva maradt a wifi rajta. Vagy haverod sim-je van benne, esetleg valami családtagé, akinek a telóján van mobilnet.
2011. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Eladó az ingyen net? :D
2011. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy találtam wifit, akkor ott lenne a wifi ikonja, ráadásul ki is van kapcsolva. Nem, a telefonomban csak az én kártyám van, amin jelenleg 0 Ft található. Jó, mi?:D
2011. nov. 2. 19:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor megoszthatnád velem. xD


Vagy amúgy még az is lehetséges, hogy valaki megrendelte a t-mobile-s netet weboldalról. Csak tudni kell hozzá az adatokat.

2011. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát, ha meg valaki aktiválta volna, akkor folyamatosnak kéne lennie, nem? Ez napi pár percre beugrik egy-két alkalommal.
2011. nov. 3. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!