Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég vettem egy Samsung...

Nemrég vettem egy Samsung Galaxy ace mobiltelefont, és olvastam amit már biztosan tudok, hogy nem falsh-os. De valahogymeglehet oldani hogy mégis lekezeleje a flash tartalmakat a böngészőbe?

Figyelt kérdés
A Skyfire böngésző nem jó.
2011. nov. 1. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Csodát ne várj tőle, mert gyenge a telefon hozzá (pl az inda szaggatni fog), de maga a program tökéletes.

2011. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem megy semmi a programmal sem. :/

Valami más link esetleg?

2011. nov. 2. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennél jobb nincs. Ha nem működik, akkor az Ace-t lehet, hogy nem támogatja.
2011. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Èrtem. Ès ehez hasonló kevésbé jó megoldások
2011. nov. 2. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, néhány hónapja vettem a szolgáltatónál Samsung Galaxy 3-at, azon minden megy, videók is. Vagyis Flasht és még az email-mellékleteket is kezeli (.pdf, .doc, minden fájlt). A netem a laptopon is használt előfizetéses mobilnet megosztása. Marketről nem tudod letölteni? Ha nem megy, akkor vidd be a szolgáltató boltjába, állítsák be.
2011. nov. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, elfelejtettem: Google Chrome böngésző van benne.
2011. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pedig az sokkal régebbi tipus mint az ace. Milyen rendszert használsz?
2011. nov. 7. 21:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Android 2.1-es verziója van benne. Olvasd el róla a cikket, egyébként kiválóan működik.

[link]

2011. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!