Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy sonny ericsson x8-as...

Van egy sonny ericsson x8-as készülékem és ezeket a kérdéseket szeretném nektek feltenni és ha tudtok rá bármilyen választ lécci írjatok?

Figyelt kérdés
1 kérdés:Miért nem működik az a android market a telefonon? 2 kérdés:Hol tudom megnyitni vagy megtalálni azokat a dolgokat amiket letöltöttem?
2011. nov. 2. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Nincs net, nincsenek engedélyezve a háttéradatok.

2. A memóriakártya downloads mappájában találod azokat a fájlokat amiket letöltöttél. A Marketről letöltött alkalmazások meg egyből települnek.

2011. nov. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Marketes appokat nem lehet megtalálni, csak a telepített változatukat.

Wifit, vagy mobilnetet be, s akkor működni fog. Esetleg a google accod nincs beállítva megfelelően.

2011. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ,már elvittük egy emberhez aki keni vágja a dolgot és ő aszt mondta hogy nem működik a market az x8-kon.De netünk Wifin keresztül mindig volt ha próbáltam a marketottt de csak töltött és nem jött be semmi
2011. nov. 2. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi hibaüzenetet, vagy valami? Mert az úgy elég érdekes. Olyan nincs, hogy egy androidos telefonon nem működik a Market.

Egy factory resetet mindensetre megpróbálhatsz. Visszaáll minden alapra, de szinte biztos, hogy helyreáll a kis problémád.

2011. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat!

Majd megpróbálom hátha segítenek

2011. nov. 7. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!