Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Melyik a jobb...

Darthmilan kérdése:

Szerintetek Melyik a jobb márka? Nokia - Sony Ericsson

Figyelt kérdés
Melyiket veszik jobban és melyik drágább?
2011. nov. 4. 12:23
1 2 3
 1/21 elodka válasza:
ha okostelefont akarsz, akkor a nokia drágább, de szerény véleményem szerint annyira nem is jók mint a sony ericsson készülékek, hiszen a sony ericsson-okban a legnépszerűbb operációs rendszer található, az android. A nokiőában viszont symbian van, én erről sokat nem tudok, de ha ennyire drágán kérik a nokia telókat, akkor valószinű hogy az is egyészen jó
2011. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A Nokia okostelefonok nem tudnak felérni a konkurenciához. Sony Ericsson.
2011. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
nyílván a nokiák a legjobbak, de sony-t vegyél az jobban megéri...!
2011. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Sony Erisscon
2011. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nokia drágább! nagyon patentül össze vannak szerelve a gépei, gombosban a legjobbak a világon, de az érintőbe említést nem érdemelnek! régi, nem érintőre tervezett Op. rendszer -->és még így is marha drága!


úgyhogy szerintem (jelen pillalatban) Sony Ericcson!

2011. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nokia, egyértelműen a Nokiák a legjobbak. Én a Nokiában még sohasem csalódtam, ellenben a legtöbb modellel.
2011. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
modellel = gyártóval.
2011. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

A Nokia valamikor tudott telefont építeni, nem is akármilyet. Lett egy neve és egy ára is.

A SE két nagyon jó márka egyesülésével jött létre (mára ugye a Sony teljesen felvásárolta az Ericssont), mindig is nagy konkurense volt a Nokiának, mára pedig az érintős piacon sokkal jobb ár/érték arányú készülékeket gyárt.


A Nokia drágán ad gyenge vasat rossz szoftverrel, az SE megfizethető áron ad erős hardvert jó szoftverrel. Van még kérdés?

2011. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A pénzedért a Nokia ad egy megbízható kütyüt, a SE af egy romlandó telót optimalizálatlan szoftverrel. Én is kérdezhetném: van még kérdés?
2011. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség ez a megbízhatóságos duma!

ez olyan szerintem hogy a mai autók szinte kivétel nélkül megbízhatóak!

viszont ezt az optimalizálatlan rendszert nem értem!

az android ahogy fejlődik minél jobban optimalizált lesz. a 2.3 már nagyon jól optimalizált rendszer (4.0-ról már nem is beszélve)

akkor én is feltehetem a kérdést : a Nokia (elég drágán) ad egy nem érintőre tervezett rendszert! van még kérdés?

2011. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!