Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung pc studio usb driver...

Samsung pc studio usb driver nem működik. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem a PC Studiot avval nem is volt baj, de a telefonomat nem érzékeli, pedig próbáltam utána feltelepíteni az usb drivert is. Valaki tud segíteni?
2011. nov. 4. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a francba! Semmire sem jó. Ha csak adatokat akarsz a telefonodra feltenni vagy levenni, akkor állítsd be, hogy PC-re való csatlakozáskor a telefont háttértárként kezelje, így a legegyszerűbb adatokat cserélni, de ha valami másra kéne a PC studio, akkor ne vedd figyelembe a válaszom
2011. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen zenéket/képeket akarok feltenni a telefonomra. :)

Hogy kell beállítani, hogy a telefont háttértárként kezelje??:) (Nagyon h.lye vagyok hozzá)

2011. nov. 4. 14:18
 3/7 anonim ***** válasza:
én nekem egy GT-S5230-as modellem van, úgyhogy aszerint írom le a beállítás menetét: Menü, Beállítások, Telefon beállítások, Számítógépes kapcsolatok, és -> Háttértár ... röviden ennyi, és ha ezt követően rádugod a gépre, egy rövid belső felismerési folyamat után már háttértárként használhatod, DE! fontos hogy perifériaként a telefon memória nem használható, ami azt jelenti, hogy csak a memóriakártya adatait éred el
2011. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ilyen telefonom van! Köszi szépen!!!:)
2011. nov. 4. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:

de mindenképp kell bele Micro SD kártya!

csak akkor működik amit leírtak előttem!

2011. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van benne és működött, még1x köszi :)
2011. nov. 5. 18:31
 7/7 anonim válasza:
nagyon nagyon jófejek vagytok, hogy leírtátok:) köszi!!
2012. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!