Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X8-as telefonom van és nem...

Chicharito19950318 kérdése:

X8-as telefonom van és nem indul rajta a market alkalmazás De ezért más alkamazások sem müködnek rajta pl. gmail alkalmazás se. és ha be viszem a mobilszaküzletbe ott tudnak segitenivagy megis tudják csinálni? és garanciás!

Figyelt kérdés
olvastam itt h azért mert fejlödött a market és nem tölti be ezért a programot+a x8-as se mostani telefon.
2011. nov. 4. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
A rendszerbe nem túrtál bele? Mert akkor elő szokott fordulni, hogy valami olyasmi rendszer alkalmazást törölnek ki ami kéne és ezért nem megy semmi. Garanciában meg értelem szerűen megcsinálják, de én előtte azért egy szoftverfrissítést csinálnék rajta. Ez azért is ajánlott, mert mint írtad nem mostani a telód. Akkor gyanítom még az 1.6-os rendszer van rajta. Az meg már egy eléggé őskövület. Megérné 2.1-re frissíteni.
2011. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Okés és köszi szépen :D a rendszerbe meg nem turtam bele, jaja 1.6 os rendszerem van. nem vagyok ilyen infós de meg tudják csinálni az üzletben is a 2.1es rendszert és garanciás akk még ingyen is??
2011. nov. 5. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Az üzletből elküldik a szervizbe és ott megcsinálják garanciában. De kb. 5 perc megcsinálni otthon. Sony ercisson oldalán ott a PC companion, magyar is, ki is írja, hogy mit csinálj, minden más meg teljesen automatikus. Nem kell hozzá semmilyen számítógépes ismeret.
2011. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most a 2.1et lehet megcsinálni, a sony oldalán?
2011. nov. 5. 20:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Az oldalról csak a programot tudod letölteni amivel frissíteni tudod 2.1-re a redszert.
2011. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
okés és köszi:D
2011. nov. 5. 20:06
 7/8 A kérdező kommentje:

simán letötöd és utána csak telora rárakom és ennyi?vagy még gépen futtatni kell?és utána rá rakni?


[link]


ezt kell letölteni?

2011. nov. 5. 20:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen letöltöd. Abból meg, hogy exe le is lehet vonni a következtetést, hogy ezt bizony nem lehet tudni a telón futtatni, hanem a gépen kell.
2011. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!