Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s vs nokia n9 vs lg...

Iphone 4s vs nokia n9 vs lg optimus 3d?

Figyelt kérdés

melyik a jobb ezek közül és miért?

melyiket válasszam?


2011. nov. 5. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

ijfon mindegyikbél jobb!! de drágább is!

optimus 3d-t nem vennék mert a mobiloknál a 3d nagyon kezdetleges!

nokia n9 meg még kérdéses hogy milyen de gyengébb valamivel mint a 4s!

szóval iphone 4s!!

2011. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
N9
2011. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4S a legjobb.
2011. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4S és N9. Az iPhone gyorsabb és okosabbnak tituálják, de én az N9-et vinném. Nem olyan problémás, bármi sz@rt akarok csinálni az iPhone-al minden millió dologból megy ki. Az LG-t én nem hasonlítanám ezekhez.
2011. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az N9 egy igen csak kurv@ jól összerakott telefon, 2001-es hardverrel, és egy baromi jó szoftverrel, ami vééééééégre NEM simbyan.

Lehet, hogy a hardvere nem veri meg az almát rohadásig, de ha szoftvert nézzük, akkor kétséges, mert ugyan gyengébb, de akadásmentes a Harmattan. Oké az IOS se szaggat, piacvezető oprendszer....de az Iphone hardvere kb 2012 első negyedévében elavultnak fog számítani, mivel utoléri az összes gyártó.....igaz ez az összes gyártóra.

Szóval amit az Apple 2007-ben megteremtett előnyt, azt most elveszíti szép lassan......Jöjjenek most az almafanok, akiknek az ereiben almalé folyik és javítsanak ki. De egyébként 3 olyan telefon, amit igen csak húzós és baromi jó.

De most jöjjenek a Finnek ellenérvei. A Meego az csak egy kísérleti telefon....nem lesz több belőle....támogatása is igen hamar meg fog szűnni.

U.i. nem akartam az Iphone-t és a HTC-t lefikázni, mind a kettő nagyon jó telefon,

2011. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az N9 2011-es hardverrel van szerelve....elírtam...elnézést!
2011. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!