Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3gs vagy HTC Desire?

Iphone 3gs vagy HTC Desire?

Figyelt kérdés
Találtam egy cikket a "techline" oldalán,ahol fel volt sorolva a világ 10 legjobb telefonja.Az első hely megosztott lett,mivel az Iphone 3gs és a HTC Desire is az 1. helyre került.Arra lennék kíváncsi,hogy szerintetek melyik telefon érdemli meg jobban az 1.helyet.Persze azóta megjelent már az Iphone-nak újabb telefonjai is (Iphone 4,Iphone 4s),de akkoriban ez volt az Iphone legújabb mobilja.
2011. nov. 5. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
3GS szvsz jobb volt mint a Desire.
2011. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jaaaaaaaaaaaaaaj ez de DURVA!!! Hogy lehet azt a hulladék 3GS-t a Desire-höz hasonlítani. Funkcionalitásban és minden más téren a Desire megeszi reggelire az almát. Egyszerűen ég és föld a különbség a két teló között.


Nézzünk néhány példát:

HTC gyönyörű kijelző, 3GS egy alacsony felbontású élvezhetetlen szemét.

HTC gyors, mint a meszes, a 3GS mellette csigalassú az őskövületnek számító CPU-val és a 256MB RAM-jával.

HTC 5Mpx-eles kamera villanóval, 3GS 3,2Mpx-es kamera vaku nélkül - röhej

HTC 720p videofelvétel, 3GS VGA


Tovább is van, mondjam még?

2011. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bp1985 ***** válasza:
Hülye kérdés. Desire. Én a 3gs-t cseréltem le rá, tehát tudom, miről beszélek...
2011. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
a HTC kockáknak lehet h jobb, de a 3GS az mégiscsak iphone... És szeretjük az apple-t :)
2011. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Látom utolsó nagyon értesz hozzá. Nézd már meg a technikai adatokat és minden mást. Úgy is mondhatnám, a 3GS egy Suzuki, a Desire egy Maserati. Dehát ugye az almafanok nem látnak az almától.
2011. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gyerekek én aztveszem az iphone fanok csak mondogatják a szarságjaikat h. az apple így az apple úgy de mind hülyék a számtechez.
2011. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen igazad van! Hogy ez eddig nekem nem jutott eszembe... különben már rég leírtam volna. Akárhonnán nézzük a dolgot, semmi összehasonlítási alapja nincs, semmi köze a két készüléknek egymáshoz.
2011. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
utolsó válaszolónak teljesen igaza van, azt hittem h ezt csak én tudom... de nem
2011. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ezt csak az almafanok nem tudják dehát tejeljenek csak nekem nem fáj...ahol van zsé...
2011. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!