Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen fajta a Nokia n9?

Milyen fajta a Nokia n9?

Figyelt kérdés
A nokia n9 androidos telefon?
2011. nov. 13. 13:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem Androidos, hanem MeeGo-s, de amúgy jó telefon. Mikor veszed meg? Ma vagy holnap? Mert gondolom azért kérdezted meg, mert ott lapul a zsebedben, elkülönítve 180.000 Ft amit telefonra szánsz, csak hirtelen zavarodban nem tudod eldönteni, hogy a sok felső kategóriás telefon közül melyiket vedd meg :-) Én az N9-et javaslom.
2011. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Hát én meg annyiért inkább egy iPhone4-et vagy Galaxy S2-t..
2011. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Azért a Google is simán megmondta volna a kérdésre a választ. Vannak, akik még napjainkban nem ismerik a google-t? Ma valami újat is tanultam. Mellesleg az N9 valóban egy különleges készülék, és ez a MeeGo-re is érvényes. Egyedül az iPhone 4S ér fel hozzá, a Galaxy S2 semmiképp. Nem minden a hardveres dolgokon múlik.
2011. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Hihetetlen miket képesek leírni egyes emberek.


Kérdező: azt javaslom olyan helyen nézz utána a dolgoknak, ahol olyan emberek véleményét olvashatod, akik ezzel foglalkoznak, nem elfogult gyerekekét.

Nézz szét testfreaks-en pl.: [link]

2011. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
az n9 miben jobb mint egy s2 vagy egy note?
2011. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nincs szó elfogultságról. A Note-ról ne is beszéljünk, nem lennék hajlandó utánfutóval vagy kerekes kocsival hurcolni magam után. Az S2? Tudjátok, hogy a nagy proci nem minden? Szerintem az is túl nagy, de mondjuk, hogy még belefér. A kijelző nagyon csúnyán elmarad az N9-étől. 1 sokkal nagyobb az S2 kijelzője, ráadásnak pedig a felbontása is kevesebb. Anyaghasználatban szintén nagyot hasal az S2, üzemidőben szintúgy nagyot bukik az N9-hez képest. A segédfény jóval gyengébb. Az S2 javára mi szól? Semmivel nem több, amivel pedig jobb, lényegtelen vagy elenyésző dolog. Pl. proci? úgysem használod ki 1GHz felett. Videó? Inkább egy komoly 720p-s felbontás, mintegy dísznek odabiggyesztett 1080p. Mi van még? Lássuk csak: az, hogy Android? Hogy kinek melyik op jön be, az szubjektív. Egyik sem jobb a másiknál, mindegyik a maga sajátos módján nyeri el az emberek tetszését. Az S2 miben különleges? Az iPhone-ról koppintott kinézetével? Azzal, hogy ugyanúgy néz ki, mint az 5 másik elődje? Az N9 mindenben egyedi. Mind külsőleg, mind a készülékházat tekintve, mind szoftverileg. Van még probléma, kedves elvakult Samsung fan?
2011. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Kérdező: mint már leírták előttem, ne ilyen oldalon kérj segítséget ilyen ügyben.

Előző szerint pl AMOLED > Super AMOLED Plus és nagy különbség neki a 36 PPI.

"proci? úgysem használod ki 1GHz felett"

Ezen felsírtam :)


Nézz/olvass review-kat, fórumokat, számtalan oldal foglalkozik ilyenekkel. Ilyen ügyben nem érdemes itt érdeklődni.

2011. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Utolsó te biztos valami telefonmágus vagy, akinek 0,2 GHz elengedhetetlen. És ha utána néznél már 20 ppi-nél is óriási különbség van szemmel láthatóan. 250-nél sokkal alább nulla az egész.
2011. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

[link]


Borzasztó a különbség, nem is értem, hogy képes valaki S2-t venni :)

2011. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Na azért van itt különbség sok mindenben. Nézd csak az összeszerelést, meg a résekbe, a gomb körül a sok retket. Haháááá
2011. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!