Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik az ingyen...

Hanariko kérdése:

Miért nem működik az ingyen facebookom?

Figyelt kérdés
SE Yendo-m van, és se ezen, s mostmár a régi SE telómon se működik az ingyen facebook (ehhez elvileg nem kell internet elérés mármint wifi vagy ilyemsi mert a régi telómon nem volt és egy ideig azon működött ez a dolog)30-as kártya van benne. Kommunikációs hibát ír ki. Segítsetek légyszi.
2011. nov. 13. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:

ehhez elvileg nem kell internet elérés mármint wifi vagy ilyemsi


Pedig kell. Jó, wifivel pont nem jó, de mobilnetnek kell lennie. Másként szerinted honnan szedi az adatokat?

A kommunikációs hiba meg a rossz netbeállításokra utalhat. Ha azok jók akkor hívd fel az ügyfélszolgáltatot.

2011. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak azért gondoltam hogy nem kell mert a régi telómon se volt semmi extra (az még nem is volt érintőképernyős) és mégis működött... nem értem. a 1777et hívtam fel ott csak közlik h ez év végéig ingyenes meg ogy fizessek elő netstart-ra, no de nem értem, régen enélkül is működött...
2011. nov. 13. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Net nélkül sehogy nem megy a facebook. Máskülönben szerinted honnan tudná az állapotfrissítéseket megjeleníteni, olvasnod a posztokat, kiírni akármit is az üzenőfalra, vagy üzenetet küldeni? Kiszedi a falból ezeket? Vagy megsúgja neki a számítógép? A gépeden is kell net ahhoz, hogy használd a facebookot. A telefnon sincs másként. Attól mert egy telefon nem érintőkijelzős még lehet rajta netezni. Sőt, akkor is tudsz netezni egy telefonnal ha nincs benne semmi extra. Egy T290-esben sincs semmi extra mégis lehet vele netezni. Persze netes csomag kelleni fog hozzá. A netstart meg abból a szempontból eléggé szerencsés csomag, hogy nincs havidíja. Annyit fizetsz amennyit netezel (viszont így drágább mint ha egy havidíjas csomaggal neteznél). Ha meg csak a facebook zero-t használod akkor meg semmit nem fizetsz, mert ugyebár annak a forgalma ingyen van. Szóval régen azért működött mert volt ez a netstartod, vagy ha nem is az volt de legalább volt valami netes csomagod.
2011. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát akkor biztos volt csak nem tudok róla XD amúgy anyukám telója volt az én régim, és nem tudok róla h ő kért volna rá valami ilyet... de hát ezek szerint... azért köszi a válaszokat.
2011. nov. 13. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:
A netstart az többnyire alapesetben aktív. Nem kell külön kérni.
2011. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na hát tök jó, akkor ebben az 1000ből egy esetben nekem nem aktív :/
2011. nov. 13. 23:14
 7/9 anonim válasza:

nekem meg működik a 0.fész telón, csak épp pénzt vesz le.. pár napja vettem észre, hogy veszi le a pénzt, előtte több mint egy évig tudtam róla ingyen..

és csak nekem az ismeretségi körömből :O

2011. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
pedig nem kéne hogy vegye a pénzt, elvileg 2011.dec.31ig ingyenes...
2011. nov. 15. 21:04
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem meg működik a 0.fész telón, csak épp pénzt vesz le.. pár napja vettem észre, hogy veszi le a pénzt, előtte több mint egy évig tudtam róla ingyen..

és csak nekem az ismeretségi körömből :O


Egész véletlenül nem androidos telód van? És egész véletlenül nem mostanság lett feltöltve a kártyád?

2011. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!