Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android operációs rendszer...

Android operációs rendszer frissítés lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem tört, nem crackelt verzióra gondolok, hanem ha van újabb rendszer mint ami a telómon most van akkor azt lehet-e ingyen letölteni, frissíteni a telót?
2011. nov. 13. 23:23
1 2
 1/11 bp1985 ***** válasza:
Ha van rá, akkor igen. Ha nincs, akkor nem.
2011. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát ezt nem pontosan értem. nyilván nem a legújabb androidos rendszer akarom tovább frissíteni még nem is létező vagy nem kiadott verzióra. De akkor kiegészíteném annyival a kérdést, hogy hogyan tudom ezt megtenni? :)
2011. nov. 13. 23:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha van kiadva a telefonhoz hivatalos frissítés, akkor a gyártó és/vagy a szolgáltató honlapján találsz róla információt.


Egyébként az android nem zárt forráskódú, így nem egészen van értelme beszélni tört / crackelt verziókról....

2011. nov. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egy előző postban olvastam vmi ilyesmit, azért gondoltam h vannak ilyenek. és a frissítés elvileg automatikus?
2011. nov. 13. 23:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért megemlíthetnéd milyen telefon és milyen android verzió van most rajta...
2011. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

HTC Desire HD-m van és Android 2.2 van rajta.

ez az első androidos telóm szal most ismerkedek vele mégcsak, csak láttam hogy van már 2.3 is

2011. nov. 13. 23:54
 7/11 anonim ***** válasza:
2.4 es is van az enyéman az van! SGS2
2011. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ha hivatalosan kijött rá újabb verzió, akkor azt vagy a telefon menüjében valahol, vagy a pc-s kapcsolatra írt program segítségével tudod frissíteni (Sonyericssonnál ez a SE PC Companion, HTC-re nemtom)
2011. nov. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
SGS2-s válaszolótól szeretném kérdezni hogy hogyan kell rá tenni a 2.4 sgs2re nekem is olyanom van
2011. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Samsung kies program segítségével usbn keresztül automatikusan tudod frissíteni
2011. nov. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!