Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért istenititek motorola...

Miért istenititek motorola defy-t?

Figyelt kérdés
Sokan kérdezgetik itt h 50-60 körül milyen telefont ajánlanátok..Mindenki egyből hasra csap és motorola defy..800mhz-es processzora istenem..Akkor már ott a samsung galaxy s,annak 1gigás..54ért meglehet kapni t-mobilnál..Fényévekkel jobb.
2011. nov. 25. 22:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Hát, talán azért, mert utána kellene nézni.

1.2-ig lehet húzni a prociát CM7-el.

Az a Galaxy S Wifi az csak Wifis telefon, vagyis nem lehet beletenni Sim kártyát. Hiába olyan olcsó, de az a Sim kártya számít sokat, már aki ember. Amúgy nem jobb, mert a Defy+-ban is ugyanaz van, mint a sima Defy-ben, csak a +-ban 1.2-ig van húzva a proci. Szóval.. mostmár érthető? :D

2011. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

A defy is 1 gigás, csak lekorlátozták 800-ra.


De kérdés az is, hogy 2 év hűséggel megéri e megvenni egy már kifutófélben lévő telót, amit már a samsung nem fog támogatni, pl. nem lesz rá újabb android.


2 év hűséggel szvsz sokkal jobban megéri valamelyik 2011-es xperia vagy Htc.

2011. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Elsőnek.. Hogy is van ez?


Samsung i9000 Galaxy S 8GB

Hálózati kapcsolatok

GSM Van

GPRS kapcsolat Van

EDGE kapcsolat Van

UMTS (3G) Van

WCDMA Van

HSDPA Van

HSUPA Van

HSCSD kapcsolat Nincs

2011. nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nem Istenítésről van szó, egyszerűen hardverileg nincs jobb készülék az árkategóriájában. A Galaxy S nem jobb! Kiegészíteném az előttem szólók véleményét azzal, hogy anyaghasználatot tekintve a Galaxy S elmehet a sunyiba. Ugyanez a helyzet a kamerát nézve, nincs vaku. És itt el is esett a komplett készülék. De ez még nem minden. Ott a kijelző, ami nem kicsit gyengébb a DEFY kijelzőjétől, mondhatni nincs összehasonlítási alapja. Nem magáról a felbontásról van szó, hanem a felbontásról a kijelző méretéhez viszonyítva.
2011. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nem a sima Galaxy S-ről beszéltem, hanem a Wifi-s kiadásáról, mert az van 50körül..
2011. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
iphone 4 is 800 MHz azt fényévekkel jobb :)
2011. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Az max azért mondható jobbnak, mert még anno steve bácsi lefizetett sokakat, hogy gyártsanak játékokat a telefonjára, s hoppá, rá vannak optimalizálva a ratyi hardverre. Szimplán csak üzlet az egész, amúgy 1 rakás ****** az iPhone.
2011. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

54 t-mobilnál.

és annak a hülyének aki mondta h 1gigaherzre fel lehet huzni defy-t,akkor ehhez mit szólsz?

[link] (1,6 gigaherzre lehet felhúzni prociját.)

a másik emberkének meg h szar anyag választás,ba.zd képernyővel a földre a defy-t és a galaxy-t,és meglátod h gorilla glass miatt nem fog betörni képernyője.Ennyit arról h defy 1 jó cucc.Vakuval egyet értek,de azért inkább super amoled kijelzö mint vaku..és kinézetre is elegánsabb

2011. nov. 25. 23:20
 9/27 A kérdező kommentje:

2.nak 100% h kijön rá ice cream sandwich,azmeg elfut 1 ideig,és független hackerek megcsinálják rá még legalább 2 évig,ha gyenge lenne rá teló akkor cpu overclock,és máris megy.amúgy később is eladhatod telót,csak lesz 1 hüségnyilatkozatod,mármint telefont tovább adhatod,csak fizeted azt a szolgáltatást amit t-mobilnál akarsz,beleteszed az új telódba és kész.amőgy is t-mobil egyenlőre nem alegjobb,igaz,de januárban jön a 4g-s net (min 2x gyorsabb telenor hiper szuper hipernetjénél,feltöltés legalább 10x..2x annyi adatforgalom,jó borsos ár dehát jobban megéri.)

elég szanaszét írtam bocsi,de fáradt vagyok

2011. nov. 25. 23:24
 10/27 anonim ***** válasza:

Na azért azt ne mond már, hogy sz@r az iphone meg az ios.

Nem csak a játékok futnak rajta az összes telefonnál jobban, hanem minden amit csinálsz rajta az nagyon gyors és én már csak azt nem értem h. az androidra ha olyan jó akk. arra miért nem optimalizálják a játékokat.


Amúgy meg az iphone 4-nek 1MHz-es a processzora.

2011. nov. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!