Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Uj Micro SD-t kell vennem a...

Enigmapont kérdése:

Uj Micro SD-t kell vennem a telefonomba (Sony E. X8). Honnan tudom, h a katya kompatibilis-e bele? Kerdeztem pl. az eladot is (Ebay), o sem tudta megmondani, h az ove jo-e a teelfonomba).

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem lenne hátrány, ha leírnád milyen microSD-t akarsz venni bele.
2011. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Végülis tökmindegy, milyet akar venni, papíron 16 gigáig úgyis mindet támogatja.
2011. dec. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

En sem tudom, milyet vegyek, epp ez a kerdesem. Egyebkent a Kingstone kartyas valaszolta, h nem tudjak, h jo-e bele.

Akkor ezek szerint barmilyet vehetek? Csak mert az egyik hirdetesben felsorolta az elado, h melyik telefonokba jo az ove - es abban nem volt benne a Sony E. egyaltalan.

2011. dec. 6. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
M2-t vegyél SE-be ne MicroSD-t.
2011. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs, az nem tudom mi. Micro SD nem jo? Az volt benne.
2011. dec. 6. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok M2-őt,hogy raksz bele!?Csak Micro sd-t támogat.Az Xperia-k pl. a 4GB-os class 4-et nem igazán szeretik,úgyhogy min.class 6-ost tegyél bele!
2011. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
miert, a class 4-tol lassu, vagy mi? es a class 2? es amire nincs rairva h milyen?
2011. dec. 7. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!