Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek a jó mobil telefon márkák?

Melyek a jó mobil telefon márkák?

Figyelt kérdés

Venni akarok egy új telót,viszonylag elfogadható áron,de tudjon mindent.

Tippeket kérek melyik fajtát válasszam!


2008. márc. 25. 21:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Samsung, nekem ez már a 2. samsung telom de nekem bevált. Környezetemben sokan vettek már samsung telót eddig csak jót mondtak róla. Most egy tök egyszerűt vettem SGH-E250 Semmi extra talán csak annyi, hogy lehet memória kárytát beletenni, mert amúgy a tel.memória pici. Olcsó volt üzleti előfizetésem van a melóhely által és így 1200 ft volt. Amúgy más előfizetés esetén sem vészes az ára.
2008. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
91%
Nallam leggyorsabban a Samsungok mentek tonkre, viszont a Motorolák mindig sokaig jok maradtak es semmi baj nem volt veluk.
2008. márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Én is a Motorolára szavazok.
2008. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Amugy nekem jelenleg is motorolám van,legfeljebb veszek egy ujjabbat.

2008. márc. 26. 07:34
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

ez nem márka függö, hanem típus.´nekem eddig bevált hogy a drágább típusu telcsik jó pár évet kibírtak.

a legbüszkébb egy samsung telefonomra voltam, ez volt az elsö szines képes. 5 évig használtam. 3 év után benne felejtettem a táskámba amit a mosógépben teljes programon mostam. teljesen elázott. és kb 4 napig nem kapcsoltam be csak a radiátoron szárogattam aztán még 2 évet használtam semmi gond nélkül. a baj csak az volt hogy az aksi már egy napot sem bírt ki és mikor újat vettem bele az is kb egy hónap alatt meghalt, meg már ütött kopott volt. de pl a barátnömnek egy másik típus volt de samsung és az elsö perctöl kezdve mindig a szervizben volt.

2008. márc. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
100%

Az LG nekem hosszú ideig jó szolgálatot tett, megbízható márka.

A Motorola a második nyertes nálam, bár gyakran kell tölteni.

2008. márc. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

én a sony ericsson-ra esküszöm.a k800,k610i stb.

szerintem nagyon jó telók.bár nekem most egy benq siemens ef81-em van ez is nagyon jó mindent tud,divx-et is lejátszik és még sose halottam így szólni telefont pedig ezzel foglalkozom.nézz utána a neten,tuti telefon.

2008. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
37%

úristen!mit írtam:halottam.bocsi,helyesbítek:hallottam!!!!

:-(

2008. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt még vedd figyelembe, hogy a szolgáltatók saját szoftverei jelentőssen befolyásolják egy adott telefon megbízhatóságát. Az említett LG például a Vodánál egy rakat szar, lassan reagál, késik, az akutöltöttséget össze-vissza mutatja, mástól meg azt hallom, hogy kártyafüggetlenül tökéletesen működik. (persze aksit szinte lehetetlen hozzá kapni, ezért SOHA nem fogok venni többet LG -t, de Vodás telefont se)

A kártyafüggetlen, gyári szoftveres SE, vagy Motorola jó választás.

2008. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
én most vettem egy Samsung D900i-t praktikum kártyás csomagban 25E ft-ért, naggyon imádom és gyönyörű - nagyon jó a fényképezőgépe, és van benne rádió is - az aksi pedig 1 hétig simán bírja
2008. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!