Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A SonyEricsson Xperia PLAY jó...

A SonyEricsson Xperia PLAY jó telefon? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
Abba valószínűleg nem halok bele, hogy nem tud HD minőségű videót rögzíteni, úgyhogy ez nem most nem érdekes. Milyen telefon? Megéri az árát? Elég sokba kerül.
2011. dec. 9. 22:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Sony Ericsson-t még nem vennék 2-3 évig a helyedbe, nem a legjobb.

Persze nem rossz, de ha már sok pénzt adsz kiérte értelemszerűen a jobbat kéne venni.

2011. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Sony Ericsson Xperia PLAY - PSP a mobilban

[link]

2011. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ha játszani akarsz a telón, akkor egyértelműen megéri. A fent linkelt cikk alapján mérlegelj.
2011. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: azért néztem ki ezt, mert ugye a kicsúsztatható PSP konzol miatt nagyon érdekes. Jelenleg csak egy ilyen mobil van a piacon: a PLAY.


2. válaszoló: igen, ezt a cikket már olvastam.

2011. dec. 9. 22:24
 5/30 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: igen, főleg játékra kellene :) De mivel Xperia, a SonyEricsson "jobb" termékei közül való, legalábbis szerintem.
2011. dec. 9. 22:26
 6/30 anonim válasza:
hát véleményem szerint ez ilyen vérbeli kockáknak való, nekik biztosan megéri.:D xperiából az, aminek kicsúsztatható billentyűzete van (azthiszem a pro), sokkal használhatóbb.
2011. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Ha a pénz nem gond vedd meg nyugodtan ;)

Ha pedig jól akarsz járni vegyél egy PSP-t és egy Sony Experia mobilt. Szigszalagozd össze és már kész is a PLAY :)

2011. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
4. válaszoló: de én vérbeli kocka vagyok :D Kockák a fogaim, a hajszálaim vége kocka alakú, az ereimben is kockák folynak.
2011. dec. 9. 22:35
 9/30 A kérdező kommentje:
5. válaszoló: hát igen, ez is egy megoldás... A szikszalag még jó is mutat! xD
2011. dec. 9. 22:37
 10/30 anonim válasza:
na, akkor neked tökéletes! sok szerencsét hozzá!:D (a "kockás" voltam ;) )
2011. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!