Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Cyanogenmod 2.3.5-ös verziót...

Norbi07 kérdése:

Cyanogenmod 2.3.5-ös verziót akartam feltenni a telefonomra de meghalt. (Samsung Galaxy Ace) Se kép, se hang, be se kapcsol. Nincs garancia. Teendő? Mennyiért csinálják meg, vagy valahogy életre lehet kelteni? : D

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 10:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Vedd ki és tedd be újra az akksit.

Ha feldugod töltőre, arra reagál?

2011. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Semmire se reagál.: D
2011. dec. 10. 11:02
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg sikerült brickelned, akkor nem tudják megcsinálni szervízben sem. Ha van rá garancia, akkor valszeg kicserélik, ha eljátszod a hülyét. Ha nincs, akkor vehetsz új telefont.
2011. dec. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Köszi a választ.
2011. dec. 10. 11:13
 5/16 anonim ***** válasza:

El ne hidd már hogy nem lehet vele mit csinálni. Sokan foglalkoznak vele szervízen kívül is.

De, van egy kábel, amivel össze kell zárni az USB kimeneten néhány szálat, és a halottnak hitt telefon is download üzemmódba vált, pont Samsung Galaxy Ace telefonon láttam ilyet a yutubon. Akkor rá is kerestem , és lehet rendelni ilyen eszközt, csak pont a neve nem jut eszembe. Írd jól kürül és keress rá googliban.

100 % hogy életre lehet kelteni, annyira nehéz elcseszni hohy kuka legyen.

2011. dec. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#3-nak igaza van, #5 pedig nem tudja, mit jelent a brickelt telefon.

Ahogy mondták, nem fogják neked szervízben megcsinálni, ha valóban brickelt, mivel nem lehet.

Azonban kicsi rá az esély, hogy brickelt a telefonod, hiszen embertelen balf*sznak kell lenned ahhoz, hogy ez sikerüljön. Volt telóm, amit direkt akartam brickelni garancia miatt és nem sikerült :D

2011. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez így van. Ha brickelt, akkor annyi, de valószínűleg nem az.

Én is cseréltem már brickeléssel telefont, az egyetlen mód, amivel ezt el tudtam érni, egy korrupt (átírtam benne pár bitet) radio flashelése volt.

Ha mindent a leírás szerint csináltál, akkor szinte lehetetlen, hogy brickelt legyen.

2011. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#6-os, pontosan tudom mi a brickelt telefon, ezért ajánlottam a téglamentesítőt, vagy ha úgy tetszik UNBRICK vagy UNBRICKING eszközt, figyelmesen olvasd el amit írtam.

Itt van a SAMSUNG GALAXY MINIHEZ, hirtelen ezt találtam, szerintem ugyenez kell a Ace-hez is, de keress rá, USB JIG a neve, ott van a bekötési rajz is.

A Samsung tulajoknak szerencséjük van, mert a brickeléssel elrontott készülékek 99 %-át ezzel a módszerrel még download módba lehet hozni, és így felmegy rá az eredeti ROM.

Más készülékeknél lehet nincs ilyen , de a kérdés erre a készülékre vonatkozik.

Egyébként mielőtt tkidobná valaki , nézzen szét, mert az elbrickelt telefonok igen nagy százaléka életre kelthető megfelelő kezekben, megfelelő boxokkal felszereltkezve, nyugodtan elhiheti a 6-os válaszoló is. Egy normál szervíz (ne vedd sértésnek) nincs ilyenre felkészülve, és nem is kötelessége a "szándékosan" téglává tett készülékek javítása.

Tehát kérdező, rendelj egyet, 1000 forint küröl megkapod, ha nem sikerülne sem nagy kár, és ne hagyd magad meggyőzni hogy kuka.

2011. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Na, csak éppen a link maradt le:

[link]

Azért írd meg légyszi sikerült-e, vagy hiába erősködöm itt. :-)

2011. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Tessék itt van, 800.- forint:

[link]

A felsorolásban ott van az Ace is.

2011. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!