Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A jövő héten szeretnék venni...

A jövő héten szeretnék venni egy sony ericsson live with walkman típusu telót! Olvastam a mobilarénát és tudom hogy kértek egy újjat de ha mondjuk tesztelem a boltban hogy milyen a hívás funkció és hibás akkor ha kérek egy másikat vajon az is rossz?

Figyelt kérdés
és ha pl kérek egy újjat a telenorban mert hibás akkor honnan tudom hogy nem e ugyan azt a rossz telót akarják rámsózni
2011. dec. 10. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanazt hogy adnák oda, mikor a szemed előtt csinálják? De úgyis jó lesz. Már elég régóta piacon van, hogy ne legyen baja. Remélhetőleg ők is így gondolják.
2011. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de am szerintetek jó teló érdemes megvenni?
2011. dec. 11. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, most mennyi az ára, egy időben 42 volt, annyit megért, legutóbb 53-ért láttam, annyit már nem. Akkor az Xperia Mini jobb vétel 40 körül.
2011. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
42 000 ft de nem akarok minit nekem aztúl kicsi esetleg csak vész esetben
2011. dec. 11. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!