Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilt, tabletet, laptopot v....

Mobilt, tabletet, laptopot v. számítógépet vegyek 100 000 alatt?

Figyelt kérdés

Fontos szempont a játék,internet és a hordozhatóság;ár érték arány.

Ha telo v. tablet akkor a zene és a fényképező is.

Ha annyival jobb a gép minta többi akkor a hordozhatoság nem számít.

Egy közép kategóriás gépet olcson tudnék szerezni 40 ezerèrt apa barátjától.

Indokokat kérnék és melyik fajta alkalmas ráleginkább?

Pl.:xperia arc;tab 10.1 stb.


2011. dec. 14. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

egy jó laptopnál már jó játékokat is tudsz futtatni(nem a legújabb játékokra gondoltam)

De ha megelégedsz gagyibb de nagyon jó játékokkal is akkor mobilban galaxy s lenne a jó megoldás mert nagyon sok játék,alkalmazás van rá és van rajta gps,nagyon jó fényképező is ,szal tehát akkor inkább mobilt mint tabletet mert arra kevesebb alkalmazás van mint mobilra,de ha viszont überdúrva szupcsi játékokat szeretsz akkor a legolcsóbban asztali géppel tudod kihozni akkor megéri venned használtan a faterod barátjától mert azt még tudod tunningolni is és manapság egy 100ftból nagyon állat gépet lehet összerakni alkatrészenként és ha 100ért már asztali gépben is jó teljesítményűt kapsz.Ha beéred régebbi játékokkal akkor laptop is járható út amihez van wifi .Én a tabletet hülységnek tartom mert ennyi erővel inkább laptopot vegyél.Én a tabletet kihúznám a listáról :)

2011. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Használt gépből vehetsz akár erőgépet is olcsón!

Őket ajánlom: [link]

2011. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A táblagép az okostelefon és laptop közötti, felesleges eszköz, ami ugyanazt tudja mont egy telefon, csak nagyobb. Én laptopot javaslok. Az a leg sokoldalúbb és hordozhatod is.
2011. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
150 000 alatt
2011. dec. 27. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:
150 alatt már nagyon jó notebookot lehet venn, úgyhogy inkább azt, milyen telefonod van?
2011. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
galaxy gio
2011. dec. 28. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!