Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az egy mobiltelefon...

Mit jelent az egy mobiltelefon bővíthető memóriájánál, hogy T-Flash (microSD) kártya megy bele?

Figyelt kérdés
Kisfiúnak lesz karácsonyra egy Alcatel 506 One touch készülék. Megnéztem a termékleírásánál, és valóban bővíthető a telefon memóriája. És azt írta, hogy T-flash kártya megy bele. Segítenétek nekem, hogy ez mit jelent? Hol találok ilyet?
2011. dec. 15. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet bővíteni egy kártyával, és így oda lehet másolni zenét képeket bármit. Lehet kapni a szolgáltatónál, vagy számtekbolta tesznyóba is akár.
2011. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! értem de akkor a t-flash az azonos a micro sd kártyával? mert micro sd kártyát annyit lehet kapni mint a csillag az égen. de kifejezetten olyat nem találok, hogy t-flash kártya. vagy ez egy és ugyanaz?
2011. dec. 15. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz. Régen TransFlash-nek hívták az SD kártyát.
2011. dec. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. ez akkor összevart engem! Rendben ez esetben akkor könnyen fog menni a választás.
2011. dec. 15. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:

A Trans Flash a micro sd kártya , az első micro sd-t hívták így Sandisk TransFlash


[link]

2011. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam, akkor veszek karácsonyra egyet! :)
2011. dec. 15. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Én vennék mellé egy ilyen kártyaolvasót is, párszáz Ft, de megkönnyíti az életet :)

[link]

2011. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:S ez olyan usb végű? Ezzel könnyebben lehetne feltölteni rá dolgokat? Nő vagyok, sajnálom de nem nagyon értek hozzá :) Jó ötletnek tűnik, tényleg csak pár 100 ft.
2011. dec. 15. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!