Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230-ra letöltöttem...

Samsung s5230-ra letöltöttem a Windows 7-et és nem tudom, hogy telepítsem-e fel a telefonomra. Félek, hogy valami baj történik a telefonommal, akkor a szüleim kinyírnak és talán jövő nyárra se kapok újat. Megéri?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat.
2011. dec. 17. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Na nee...
2011. dec. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lődd fejbe magad, ha ilyen hülye vagy.
2011. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem megéri. Tudod miért? Mert a tied lesz a világ első és egyetlen S5230-asa amin Windows 7 opeációs rendszer fut!


Sok sikert Kérdező!!! ;-)

2011. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, írok egy normális választ.

A Samsung S5230 nem képes futtatni a Windows 7-et :-)

Így ennyi a normális része a válasznak.


De hogyha egy icipicit is körülnézel a neten, hogy a Google-ig már ne is menjek, Te is, kedves Kérdező, rájöttél volna.

Ugyanakkor lehet, hogy nem értesz a telefonokhoz, úgyhogy én nem ítéllek el. Kaptál válaszokat, azok alapján felejtsd el vagy az S5230-at, vagy a Windows 7-et. A kettő együtt nem megy.



Egy utolsó kérdés, a Windows 7-re vagy a Windows Phone 7-re? Mind a kettő jó nagy hülyeség, de azért nem mindegy :)

2011. dec. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti mondatból kimaradt a "gondoltál".


*előző voltam

2011. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
hallod te nagyon sötét ember lehetsz .a Windows 7 operációs rendszer amit nemszokás a telefonra feltenni.úristen .ez fájt.
2011. dec. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kicsi_Lány*__* !! Manapság már a telefonokra is szokás operációs rendszert telepíteni, sőt, igazán elterjedt. Elég az iOS-t, az Androidot, vagy a Symbiant említeni, szerinted ezek mik?


És létezik Windows Phone 7 OPERÁCIÓS RENDSZER okostelefonokra. De az s5230 nem az. Úgyhogy ha erre gondolt, csak kicsit írt hülyeséget, ha a számítógépen elterjedt op.rendszerre gondolt akkor nagyon, de válaszért jött a GYIK-re és nem leoltásra.


Szóval Kicsi_Lány*__* próbáltál okosnak tűnni, de nem nagyon sikerült. Van egy mondás: ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna. Mond ez neked valamit? Ha nem értesz hozzá, akkor ne válaszolj. Köszönjük a gyakorikerdesek.hu olvasói nevében. Szia!

2011. dec. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előz, te még sötétebb vagy mint a kérdező, te még a válaszokat sem tudod értelmezni. A végén egy nagyon jó mondást mondtál, remélem mostantól betartod.
2011. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megmagyaráznád, hogy mitől vagyok sötétebb, mint az a 'kicsi lány' aki azt állítja, hogy telefonra nem szokás op.rendszert telepíteni? szerintem értelmeztem a válaszom.
2011. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kössz a "normális" válaszokat.....xD
2011. dec. 20. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!