Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 ára mikor fog csökkenni?

Iphone 4 ára mikor fog csökkenni?

Figyelt kérdés

Most hogy már nagyon benn van a piacon az iphone 4 meg a 4s, megnéztem újra a korábbi iphone árát. Hát a felére csökkent (gsm online). De rájöttem, hogy inkább iphone 4-et vagy 4s-t szeretnék, mert ennek jobban tetszik a formája. (nálam fontos, hogy tetsszen a külseje a telefonnak). Meg úgy gondolom, hogy talán kényelmesebb is lenne számomra ilyen szögletesebb telefont tartani a kezemben. Nem félnék állandóan hogy kicsúszik a kezemből.


Viszont nekem sok a 100 ezer forint.


Szerintetek csak akkor fog csökkenni az ára, ha jön egy újabb iphone verzió, vagy esetleg korábbra is várható, mondjuk egy év múlva?


Az ilyen megjegyzéseket, hogy biztos csak felvágni akarok az iphone-nal meg hogy jobb a samsung galaxy s2, hanyagoljátok, kérlek. Nem vagánykodni akarok és el tudom dönteni hogy melyik telefont szeretném megvenni.


2011. dec. 21. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem egy ájfon 5 megjelenése + 3 hónap és a legalja lesz
2011. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
most csökkent, sosem csökkent az apple menet közben.
2011. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos rossz hírem van. Az Apple nem az a fajta cég aki kihagyná a bevételi lehetőséget a nagyon felkapott termékei után. Tehát amikor meg akarsz venni egy almás cuccot akkor az iszonyatosan tud fájni amikor ki kell csengetni az árát. Nagyon fontos, hogy ellenőrzött forrásból vegyed, mert történt már olyan, hogy Béla megvette az almás akármit egy egyszerű üzletben, és elromlott megeshet ilyen is és kiderült,hogy gari és társairól ne is álodjon. Nekem is fájni fog jövőre amikor kifizetem az új iMac-em.
2011. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A gsm onlineról már vettem telefont 2 éve és semmi probléma nem adódott.

Az iphone 3 ára mostanában csökkent a felére, nyilván a 4-es miatt.

A kérdésem lényege az, hogy iphone 5ösről még szó sincs, ezért gondolom, hogy ha mondjuk évek múlva adják ki az iphone 5-öt, azért lehet, hogy közben egy-két év múlva olcsóbb lesz a 4es? Vagy tényleg csak ha már lesz egy újabb?

2011. dec. 22. 00:10
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem igen. az ájfon árait mindig saját maga diktálja, nem a konkurencia...
2011. dec. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*apple
2011. dec. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Macs1209 ***** válasza:

Kiadják az új modelt, a régi ára csökken max 10%, az újé az egekben. A sima 3-as ára ment lejjebb, nem a 3S, utána jön a 4, és most a 4S. De a 3-hoz már apple befejezte a supportot, vagyis utolsó frissités a 4.2.1, innentől nincs újdonság, új dolgok nem futnak, régiekre nem fejlesztenek, marad az, ami működött, ezek miatt ment lejjebb az ára.


Egyébként mit tud az iphone, amit másik negyedébe kerülő SE vagy noname droid nem ? (azon kívül, hogy ios van rajta, nem droid)

2011. dec. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szoftverileg: mivel szoros és kizárólagos a kapcsolat az ios és a telefon közt, ezért minden másnál jobban optimalizált, gyorsabb, akadás, és fagyás mentesebb. Nem kell szórakozni a ramokkal, rootolással, moddolással sem (akinek meg van rá ingere, ott a JB). A szoftverek sem töredezettek, csak egyfélére kell megírni. App Store is mérföldekkel jobb mint a Market.


Hardver: Erős belső, masszív külső. Egy Samu, vagy SE vékony dzsunka, fényes műanyag, sok illesztéssel. Mondják összetörik ha leesik, egyrészt lyukas kézzel ne használj védő nélküli okostelefont, másrészt az üveg hiába karcmentes és edzett, törik, reped. Aztán ott a retina kijelző, amit mai napig nem tudtak megközelíteni a pixelsűrűséget és színhűséget-kontrasztot, rakj mellé egy (S)AMOLED-et, ég ég föld. Anyaghasználatban csak a HTC esetleg BB, ami megközelíti egyébként magát a telefont.

2011. dec. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért kérdeztek ilyeneket. Az Apple mindig ugyanannyiért adja az újabb készülékeit. Ez 200.000 Ft. És mindig ugyanakkor és ugyanannyit is csökkent a régebbi készülék árából. Nézd meg, hogy mennyibe került a 3GS és mikor csökkent az ára. Máris választ kapsz a kérdésedre.
2011. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, talán 2012 negyedik negyedére fog lejjebb menni mindennek az ára. Tudjátok, Világvége, mindent el kell adni.
2011. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!