Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tokot vegyek iPhone 4-re?

Milyen tokot vegyek iPhone 4-re?

Figyelt kérdés

Most apple bumper van rajta, de szeretném lecserélni valami jó kis bőrtokra. Logikusan ugye akkor a bumpert levenném róla és a "csupasz" készüléket egy tokban tartanám, amiből ha csak kell ki tudom csúsztatni és tudok telefonálni, játszani stb.. Milyen tokot ajánlotok? Én ezt néztem ki: [link]

Mi a véleményetek róla? Érdemes lenne megvenni? Milyet ajánlotok?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 24. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
én inkább 1 jó iSkin szilikon tokot + 1 ozaki fóliát javaslok , mivel ha kiveszed belőle ugyanugy leeshet és összetörhet , és az a tok lényege , hogy megvédje
2011. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egyetértek az előző kommentelővel


nekem is nagyon tetszenek a bőr tokok és én is inkább olyat vennék, de az csak akkor védi amikor benne van a telefond... esetleg veszel Ozaki iCoat 0.4-es tokot és szerintem ez elég vékony hogy még beleférjen egy bőrtokba :)

2011. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen előszőr én is azért vettem bumpert, mert láttam a teszt videókon, milyen jól megvédi a telót, viszont sajnos csúfítja is.. ezért gondoltam hogy veszek egy bőrtokot..

alapjában véve mindig a tokban lenne az iPhone a zsebemben. csak akkor venném ki mikor telefonálok vagy játszok rajta. haverom is így hordja és már többször ejtette le tokostól, nagyon jól védi a készüléket.

2011. dec. 25. 22:08
 4/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok

oké hogy bőrtokban tartod a zsebedben és csak akkor veszed ki ha telefonálsz vagy játszol vele de akkor minek a tok??? a zsebedben nem "eshet le" csak akkor ha éppen használod vagyis pont amikor nem a tokban van :S én ezért inkább tokban tartom csak sajnos így már nem néz ki olyan jól... mondjuk most az előbb említett Ozaki tokom van és tényleg olyan vékony hogy szinte észre sem lehet venni csak sajnos fekete az egész, de rengeteg jól kinéző tok van pl. ha fiatalos vagy és tetszenek a képregények akkor mondjuk ilyenek: [link] de ha bemész egy iStyle üzletbe biztos hogy látsz olyat ami tetszik :)

2011. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a tok igazából csak azért kell, hogyha leteszem valahova, ne karcolódjon, még csak a fólia se. meg azért jól megvédi a tok például ha kiejteném a zsebemből védi.. ismerősöm is leejtette tokostul másfél méterről és semmi baja nem lett :D
2011. dec. 30. 13:24
 6/8 anonim válasza:

[link]


Profi cucc,3 GS emre rendeltem,olyam mintha nem lenne rajta tok de mégis :) Csak ajánlani tudom!

2012. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
zagg invisible shield fóliát ne vegyél! nekem volt és eszméletlenrossz , leírhatatlanul ragad akármit csinálsz vele , meg lejön a fólia
2012. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zselyke:) válasza:

ez hülyeség, ha jó minőségű a fólia, és jól van felrakva, akkor szinte észre sem veszed, hogy rajta van, és igényed szerint választhatsz tükröset, vagy mattot.

tokok miatt pedig nézz körül itt: [link]

üdv :)

2012. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!