Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Ace wifis...

A Samsung Galaxy Ace wifis vagy wlanos vagy egyik sem? Tapasztalatokat írjatok légyszi! Jót és rosszat is, megéri-e megvennem!

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 17:40
 1/2 BB Ádám ***** válasza:
Wifis, jó telefon a processzora béna, az aksia nem bírja csak másfél napig, jó az androida kényelmes, könnyen kezelhető, csak túlárazott, én is csak aranykártyával vettem meg (34.000-ért) nekem többet nem ért volna, dec.5-én vettem zóta ezt használom, nekem nagyon tetszik bátran ajánlom
2011. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A wifi és a wlan ugyanazt a vezetéknélküli internetes technológiát jelenti, ez pedig található a telefonban. Nekem is ilyen telefonom van, nem csalódtam még benne, bátran ajánlom. Sokan írják, hogy manapság már nem számít túl erősnek a hardvere, de a Samsung mérnökei jól optimalizálták a telefont, a 3D-s játékokkal is szépen boldogul! :)
2011. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!