Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy tablet pc android 2.2...

Van egy tablet pc android 2.2 rendszer van rajta (magyar) de egy ujabbat szeretnék felrakni de nincsen adatkábel hozzá csak memoriakártya ólvasó van benne szerintetek hogy lásak neki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy megnézed a pontos típusát a tabletednek!

Van fogalmad hányféle tablet van a piacon? Néhány100.., nézz körül a kinai piacon.

Nehogy végleg elrontsd! Rossz évkezdet lenne!

2012. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vaterán van néztem van jótálás megvan minden cucos hogy milyen csak hogy áljak neki ?
2012. jan. 1. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:

És gondot jelent egy max.400 Ft-os adatkábel beszerzése, szerintem egy sima USB/miniUSB kábel. (Dehát tudom én mi van a tableten?)

Először szerezd meg azt az újabb ROMot, ami ALKALMAS(!) a Te tabletedre.

A többi már egyszerűbb, de ismétlem, pontosan kell tudni a tablet típusát, akkor lehet hozzá keresni ROMot...

2012. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!