Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace telefonomon...

Samsung Galaxy Ace telefonomon GSM netet hol tudom kikapcsolni?

Figyelt kérdés

A beállítások között megvan hogy csomagkapcsolat használata, de ha kiveszem a pipát és olyan helyre megyek ahol nincs wifi és csak elindítom a telót(meg nyomom a bekapcs gombot hogy felébredjen) abban a pillanatban felmegy GSM netre. Ha kipipálom hogy csak 2G hálózatok használata akkor ugyanúgy fogok tudni telefonálni csak nem lesz net?

Bocsi, de kezdő vagyok témában.


2012. jan. 7. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:

A hozzáférési pontoknál az aktívat babráld meg kicsit és akkor máris nem tud felcsatlakozni a netre.


Forrás:

[link]

2012. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de le tudná írni nekem valaki hogy pontosan mit csináljak?
2012. jan. 7. 11:06
 3/7 A kérdező kommentje:
A hozzáférési pont típusánál csak internetet, mms-t vagy mindketőt tudom kiválasztani. Melyiket? ha mms re teszem akkor mi lesz?
2012. jan. 7. 11:09
 4/7 anonim ***** válasza:
A csomagkapcsolt hálózat kikapcsolása mindenhol KI KELL hogy kapcsolja a netet. ( 3Gén, GSMEN ). Ha ez mégsem történik meg akkor valami gond van a telefonnal.
2012. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyomd meg hosszan a power gombot, majd a megjelenő listában kapcsold ki az adathálózat üzemmódot!
2012. jan. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az a lényeg hogy ezeknél a helyeknél ne legyen kipipálva, és így nem fog felkapcsolódni csak ha újra vissza teszed a pipát:

1., -> beállítások -> vez.nélküli és hálózatok -> wifi beállítások

2., -> beállítások -> vez.nélküli és hálózatok-> mobilhálózatok -> csomagkapcs. haszn.

3., -> beállítások -> fiókok és szinkronizálás -> adatkapcsolat a háttérbe

4., -> beállítások -> fiókok és szinkronizálás -> automatikus szinkronizálás

5., -> beállítások -> fiókok és szinkronizálás ->fiók kezelése (ne legyen pipa az email fióknál, már persze ha már van ott email fiók cím!)

Ha ezeknél nincs pipa akkor nem fog netre kapcsolódni!!!


Ha szeretnél netezni ezeket mind vissza kell kapcsolni.


Ha wifi-vel netezel, akkor elég a wifit bekapcsolni és nyitott wifi hálózatot keresni, de ha letöltesz akkor ezt majd kérni fogja, hogy bekapcsold:

3., -> beállítások -> fiókok és szinkronizálás -> adatkapcsolat a háttérbe


Ha befejezted a netezést a wifivel, akkor mindent újra kapcsolj ki!


Remélem tudtam segíteni! :)

2012. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, meg van.
2012. jan. 8. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!