Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom a telefonomat...

Miért nem tudom a telefonomat (HTC Wildfire S) csatlakoztatni a számítógéphez?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy amikor bedugom az USB kábelt a gépbe, nem jelenik meg a "Csatlakozás a számítógéphez" képernyő, így ki se tudom választani, hogy hogy szeretnék csatlakozni. A gép egyszerűen nem észleli a telefont, akármelyik csatlakozóba is dugom bele. Nem tudjátok esetleg, hogy mi lehet a gond? :(
2012. jan. 7. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A telefonhoz kapott CD-t rakd bele a lejátdzóba, és telepítsd fel a telcsi drájverét. Úgylátszik, az op.rendszered nem ismerte fel a telefont. A másik hibalehetőség, hogy az akkud legyen teljesen feltöltve, vagy dugd be a töltővel együtt. De első a drájver. Ha nincs CD, akkor a gyártó honlapjárol.
2012. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
CD-t nem kaptam hozzá, elvileg úgy kéne, hogy a telefonon van egy HTC Sync nevű alkalmazás, és azt rá kéne másolni a számítógépre. Ez megvolt, de így se működött, így a gyártó holnapjáról letöltöttem a HTC Sync-et, újra. Ez se működik, lehet, hogy nem fér össze az új verzió a telefonon lévővel. De nem értem, mert amikor csatlakoztatom a telefont a számítógéphez, akkor hallok ilyen pittyegő hangot, ami azt jelzi, hogy csatlakoztatva van, de sem a Számítógép-ben nem mutatja hogy csatlakoztatva lenne, se a telefonon nem ugrik fel az ablak. :(
2012. jan. 7. 21:44
 3/3 anonim válasza:

Alapállapotban csak tölteni tudod a kábellel a telót. Át kell állítani Beállítások/Csatlakozás számítógéphez/Alapértelmezett csatlakozási típus/USB modemként való használata (a csak töltés helyett)

Rem. tudtam segíteni! Üdv

2012. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!