Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telenoros mobilinternet...

Melyik telenoros mobilinternetet érdemes aktiválni ha csak a napi árfolyamot néznem meg naponta? Előfizus vagyok.

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A klikk a legolcsóbb, ha jól tudom.
2012. jan. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Mobil Online 50 Mb havidíja 590 Ft, amiért - ahogyan a neve mutatja - havi 50 Mb forgalmi keretet kapsz. Elvileg ennek elégnek kell lennie, ha csak a napi árfolyamot nézed meg (mobil oldalakon). Viszont van egy nagy hátránya ennek a csomagnak, ha túlléped az 50 Mb-os forgalmi keretet, akkor 33 Ft/Mb a túlforgalmazási díj. Erre pedig előfizetéses csomagnál nem árt oda figyelni, főleg ha nem mobil verziós, hanem rendes számítógépre optimalizált oldalt látogatsz meg a telefonodon.


A másik csomag Mobil Online 100 Mb, ennek a havidíja 999 Ft. Ez már sokkal jobb ajánlat. A csomagban 100 Mb a forgalmi keret, de ha ezt túlléped, akkor sem kell többet fizetni a havidíjnál, csak a sebességet lassítják le 32 Kbit/s-ra.


Ezt a csomagot adják a Klikk szolgáltatás keretében is 3 hónapig havidíj mentesen. Szóval ha még nem használtad ki ezt a lehetőséget, akkor 3 hónapig fizetned sem kell érte, ebben az esetben a klikk-et rendeld meg.

2012. jan. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az 50 megás net vicc, 100 megás Klikk 500 Forinttal drágább, és nekem jóval többre is mint árfolyamnézés elég 1 hónapig. És az első 3 hónapban ingyenes.
2012. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a 100 Mb sem sok, de szerencsére a forgalom elérését követően csak lassítanak, mobiltelefonon pedig tökéletesen elegendő a 32 Kbit/s sebesség is (legalább is nekem).

Előfizetéses tarifával én biztos nem mernék megreckírozni egy olyan csomagot, aminél fizetnem kell, ha véletlen túllépem a forgalmi keretet, még akkor sem, ha naponta csak egy-két oldalt szeretnék megnyitni vele. Sajnos nem kizárt, hogy aktív internet kapcsolat mellet mást is letölt a telefon (pl. frissítéseket), ezért nem árt vele vigyázni.


Egyértelműen a klikk a legelőnyösebb ajánlat. Főleg, ha nem lett kihasználva még az az ajánlat az előfizetésen, hogy három hónapig havidíjmentes.

2012. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!