Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan aki az érintökép...

Van itt olyan aki az érintöképernyös telefonról visszatért a gombosra? Miért nem jött be az érintöképernyös?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én féltem tőle, hogy utálni fogom, de tévedtem. Van egy "bulitelefonom" is, az gagyi gombos. Ott is folyton a képernyőt akarom nyomogatni.. :D


Tudom nem épp a válasz volt..de gondoltam megosztom :)

2012. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokáig én is féltem tőle, aztán rászántam magam (mivel ideje volt váltanom, és csak ebben a kategóriában kerülnek ki komolyabb tudású gépek), qwerty-set vettem, de többnyire a kijelzőn tapicskolok. Megszoktam, kényelmesebb és gyorsabb. Persze, ha valami gagyi, olcsó samsungot vesz az ember, akkor nem csoda, hogy egy életre megutálja az érintősöket...
2012. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Érintősöm van egy ideje, a következő mindenképp qwerty-s lesz, mert jóval könnyebb írni vele és nem tapicskolom össze a képernyőt sem.
2012. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
FOLYTON MASZATOS A KÉPERNYÖJE
2012. jan. 13. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szerencsére abban a helyzetben vagyok, hogy öcsém vett egyet így néha nyomkodhatom amolyan tesztként, hogy nekem is bejönne-e vagy sem. Meg lehet szokni, de nem nyűgöz le annyira. De ha nem netezel rajta, lényegében fölösleges is, mert az alapfunkciókra egy gombos teló is kiváló (sőt be merem vállalni, hogy egy híváskezdeményezés egy hagyományos mobilon sokkal kényelmesebb).
2012. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!