Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintőképernyős mobilt...

Milyen érintőképernyős mobilt ajánlanátok legalább 512 MB RAM, legalább 3,5" és 800x480 felbontással 65ezres ár alatt? (külföldről is rendelnék akár)

Figyelt kérdés
a kamera számomra tök lényegtelen, de legyen szép nagy képernyője, lehessen sok jó játékkal játszani, meg netezni. nekem az android jön be OS-ek közül, de ha valaki meggyőz egy jobbról, annak sincs akadálya. :D ami még jól jönne az a GPS funkció.
2012. jan. 18. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt mind tudja a Blade, a keret feléért. Ha mégis ki akarod használni a keretet, akkor Defy, esetleg Xperia Neo, ha belefér, nem tudom most hol jár az ára.
2012. jan. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az nem hangzik rosszul. ha annyiért kapok 3,5"-t, akkor lehet hogy 4,3" is kijönne a keretből? valójában arra fáj a fogam.
2012. jan. 18. 03:39
 3/9 anonim ***** válasza:
ZTE Skate. De én azt mellőzném, jóval drágább a Blade-nél, de gyakorlatilag semmivel nem tud többet, csak nagyobb.
2012. jan. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Azert akarsz telefont hogy arcoskodj......LAMA!
2012. jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 RockyCellar válasza:
Nokia 500 vagy 700
2012. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nokia fos, gyenge hardverrel, nulla support-tal olyat ne vegyél. Xperia Neo, Motorola Defy, Blade. Bár a Blade-ben is armv6-os proci van, a többi gyorsabb. Xpria Neo vagy Neo V szerintem a legjobb ennyiért.
2012. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 RockyCellar válasza:
nekem eddig csak nokia-ám volt és az összes többit a sárgaföldig tiporja
2012. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gabii2 ***** válasza:
Motorola defy 3,7" 848x480 512mb ram armv7 processzor akàr 1,2Ghz mennek rajta az nvidia tegràra készult jàtékok
2012. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nokia sajna le van maradva eben a kategóriában mint a borravaló, ilyen konkurencia mellett nem rúgnak labdába. Defy egyébként tényleg nagyon jó tuningjószág, sokat ki lehet hozni belőle :)
2012. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!