Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE X10 MINI PRO mobilra...

SE X10 MINI PRO mobilra milyen pdf olvasó van, amely offline is működik? Amiket eddig letöltöttem, csak online használható.

Figyelt kérdés
Az Adobe reader-re rákereste a marketben, de nem találta. Az off-ban is működik? Illetve ha a számítógépre töltöm le, akkor hogyan tudom a telefonra tenni? Gondolom nem elég csak rámsolni az SD kártyára. Vagy mégis?Köszönöm a segítséget, mert még új a telefonom, és most ismerkedem a lehetőségekkel, de nemcsak wordot szeretnék olvasni rajta.
2012. jan. 18. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:

marketen meg kell, hogy találja az Adobe Reader-t, és igen működik offline, én is azt használom.


Ha gépre töltöd és onnan másolod, kelleni fog egy file manager. Market keresőjébe beírod, hogy astro file manager, ha megtalálta felrakod. Elindítod, és megnézed, hogy működik: a telefonon található összes mappát kilistázza a bennük lévő dolgokkal együtt. Ha a gépen megvan a fájl, akkor átmásolod valamelyik mappába a telefonodon, például: downloads. Ha megvan, vissza a telfonra, astro --> downloads mappa --> fájlnév.apk és telepíted. Kész.


Egyébként ha google-be beírod, hogy adobe reader android, az első amit kidob az a marketen lévő cucc. Letöltöd, és úgy ahogy írtam.

2012. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült mindkettőt feltennem. Viszont még mindig nem oldódott meg a problémám. Csak azt a pdf formátumú könyvet lehet olvasni vele, amelynek a nevében benne van, hogy mobile. Ez a számítógépen úgy jelenik meg, hogy csak a la középső részén van szöveg. A "normál" pdf fájlok olvashatóra nagyítását követően nem alakítja át az oldalkat úgy, hogy lapozni lehessen, így nem tudom használni. Milyen megoldás létezik erre? Esetleg más olvasó? Köszönöm a segítséget.
2012. jan. 21. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:
ezPDF Reader
2012. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!