Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok erről a telefonról?

Mit gondoltok erről a telefonról?

Figyelt kérdés
Nokia c7-00 jobb mint mondjuk az xperia mini pro ? mi a véleményetek ?
2012. jan. 20. 06:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ezeket vedd!

60k körül már kapni egész jó telefonokat!

Nemtudom, hogy hol szeretnél telefont venni, de pl t-mobil-nál az LG Optimus Black Dominóban: 70k Előfizusan 2évre(nem médiamániás): 62k

2012. jan. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

70k-ért én sem Nokiát vennék, mert van jobb is ennyiért.

Mini pro-t sem vennék. Ugyan hardveresen erős kis gép, de mit érsz vele, ha borsószemnyi a kijelződ? Arra gondolok, hogy ez a teló már tud futtatni komoly 3D-s játékokat, csak játszani lesz nehéz rajta, mert az ujjaddal kitakarod a fél képernyőt. Ha játszani nem akarsz, akkor meg vegyél egy nagyobb kijelzős, esetleg kicsit gyengébb telót.

2012. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet Őt nem zavarja a kis méret, nekem például 3.2" vastagon elég játékra is. Nokiánál mindenképp jobb. A Mini Pro-nál meg az optimus black semmiképp sem jobb, nagyobb kijelző azt slussz. Nulla támogatás, bazári anyaghasználat, össze-vissza laggoló rendszer, nem sorolom tovább. Akkor már Xperia Neo vagy Galaxy W, bár ez utóbbi se egy nagy valami.
2012. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért szerintem az LG optimis Black alig akad, az új gyári 2.3-al pedig még gyorsabb lesz, azért én egy NOVA kijelzőt nézek inkább mint egy sima TFT-t + 3"?? ha ennyiért már kap nagyobbat jobb felbontással, amin tud már normálisan filmet nézni és nem kell egérmoziznia akkor szerintem inkább az OB, + milyen anyaghasználat??? elég jó anyagból van az optimus black! + gorilla glass sem egy bucsus cucc
2012. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 20. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor közelítsük meg máshogy. Xperia Neo köröket ver az Optimus Black-re. Supportban, kamerában, kijelzőben meg ugyanott vannak. A nova mellett nem sokat tud felvonultatni. Ja és xperia mini pro-nak ledes tft-je van bravia engine-nel, nem olyan elhajítani való cucc az...
2012. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor melyiket ajánljátok a 3 közül : LG optimus black , sony ericsson xperia mini pro vagy nokia c7-00 ?
2012. jan. 20. 17:32
 8/8 anonim ***** válasza:
az a fontos, hogy mire használnád? ha sokat filmezel rajta, meg játszol akkor Optimus Black. Ha nem, és nem zavar a 3"os kijelző akkor xperia mini pro egyértelműen, sokkal jobb mint az OB. Nokia C7 meg egy vicc.
2012. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!