Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 hete vettem egy iphone...

1 hete vettem egy iphone 4G-t, zenét képet mindent tudok másolni rá, de az alkalmazásokkal olyan gondom van h a másolásuk végén kíírja h:A telepítése sikertelen volt, nem tudom hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 01:15
 1/1 anonim ***** válasza:
iPhone-al az a baj, hogy túl kötött, jailbreakelni kell (kivéve ha fizetsz a progikért) sajnos ami azt jelenti hogy a gari sztem uszott. mindenhez program kell ami nem legal.Ez a legnagyobb baj az Apple termékekkel hogy lovésokra van kihegyezve. Ha megkapja a jailbreaket akkor lehet pár funkciót nem fogsz elérni.Androidot kellett volna venned és arra azt raksz amit akarsz,oda modolod ahová akarod,olyan romot raksz rá amit akarsz és mindezt nyomok nélkül.Ez az én saját véleményem volt nem megsértődni kell rajta.Nekem az elsők között jutott az iPhone 4ből amikor megkapta a tmobile és hát 1 hónap után kapott egy eladó cimkét.vettem helyette egy galaxy s-t,most van mellé egy S2 meg egy HTC HD2 semmi gond egyikkelsem.
2012. jan. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!