Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry Wi-fi,3g probléma?...

Blackberry Wi-fi,3g probléma? (blackberry 9300)

Figyelt kérdés

nos most lett egy blackberrym, és még nem nagyon tudom kezelni... és az a bajom hogy h bekapcsolom a mobilhálózatot (hogy t mobile) akkor kiirja hogy 3g... és az nem tudom mit jelent, mert e wifit is be tudom kapcsolni... azt is kiirja.. és nem tudom mikor böngészek akkor ugye nem 3g-ről böngészik hanem a wifiről... mert sajnos iet nem találtam benne külön hogy 3G ki be kapcsolás... és nem nagyon értem...

mert mobilnetem nincs és nem is akarok, domninos kártyám van...


2012. jan. 27. 19:44
 1/3 anonim válasza:

Kapcsold ki a mobilhálózatot. Nekem 9360 van, nyilván a tieden is ki lehet kapcsolni, és akkor biztos lehetsz benne, hogy wifiről böngészel.

Bocsi, hogy ezt kérdezem, de ha vettél egy BB-t, akkor az a havi ezres miért nem fér bele? Mert szerintem a BlackBerry net nélkül semmivel sem jobb, mint egy bármilyen gagyi telefon.

2012. jan. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem vettem

nem az enyém, ismerősöm adta tesztelni...

2012. jan. 31. 00:22
 3/3 A kérdező kommentje:
amugy köszi
2012. jan. 31. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!