Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek ZTE Arizona...

Van valakinek ZTE Arizona telefonja?

Figyelt kérdés

Le szeretném cserélni a mobiltelefonomat egy korszerűbbre.

Azt szeretném, ha wifis lenne, így rátaláltam a ZTE Arizona nevű telefonra. Egész jónak néz ki, jó ára is van, de lenne pár kérdésem vele kapcsolatban.


1) Most SE K750i-m van és ebben autófókuszos a kamera, viszont ebben a ZTE-ben nem autófókuszos. Attól még jó képeket készít? Mert elég sokat fotózok a mostanival és jó lenne, ha ez is tudna szép képeket készíteni.

2) A T-mobile oldalán a jellemzőknél a "Navigáció, térkép, GPS" menüpontban van egy olyan, hogy Telepített térképszoftver: Google Maps. Ez mire értendő? Ha csatlakozik wifin, csak akkor elérhető a térkép, vagy alapból tartalmazza a térképeket és nem kell a megtekintésükhöz wofis vagy más internet kapcsolat? Lévén elég sokszor járok Pesten és nem ismerem az utcákat, így jó lenne nekem egy ilyen dolog, de csak akkor ha nem kell csatlakozni sehova sem, mert gondolom nem mindenhol elérhető a wifi.


Vagy van valakinek valami más ötlete? Maximum 25 ezret szánnék rá, sajnos nincs több keretem rá.

22L


2012. jan. 28. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
milyen szoláltatónál vagy
2012. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Mini
2012. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

vegyél jobb telefon jó a kamera is

3.2

a ztte nek pedig 2

2012. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A ZTE Arizona-t már nem egy mai hardver hajtja, így elég lassú készülék. Képekben elfogadhatóakat készít. A Google Maps wifin vagy mobilneten érhető el, mivel nincs letöltve a térkép. Viszont van iGO 8-as, és teljesen jól működik. Esetleg havidíjas előfizetésben SE Xperia Mini kb 21-23e ft.
2012. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nézd me eszt tetszeni fog bisztos

LG Optimus GT540

2012. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2012. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
be jelötem ami neked optimális
2012. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Előfizetésest nem veszek, mert nincs rá pénzem. Fél évente kell tölteni a telefonomat 3 ezerrel, nem beszélek sokat rajta.

Amúgy T-mobile-os vagyok, de mindegy a szolgáltató, ha jobb telefon van a Telenornál vagy a Vodafone-nál, náluk veszek és számot cserélek.


A Telenor One Touch milyen? Mit jelent benne a GPS-navigáció?

2012. jan. 28. 18:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Galaxy mini, picit többért, de még ugyanezen az áron is inkább T-mobile Move (jobb processzor), már ha csak T-Mobile-nál lehet.

Amúgy igen a Google mapsnak kell internet, bár tudsz térképeket letölteni offline használathoz. De ha ez nem jó kapj le valahonnan egy Igo-t.

Ja és ebben az árkategóriában minden kamera sz@r. :)

2012. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha telenor is lehet, akkor viszont One Touch. Amúgy azt jelenti, hogy van benne GPS-vevő. De szinte minden androidon Google maps van.
2012. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!