Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S-em van, az...

Börni kérdése:

HTC Wildfire S-em van, az lenne a problémám, hogy az sdkártyán lévő alkalmazások a telefonon is és a kártyán is helyet foglalnak, van ami ugyanannyit mint a kártyán, van ami kevesebbet, hogy lehetne beállítani, hogy csak az sdkártyát terhelje?

Figyelt kérdés
Szóval ha felteszek egy jó pár alkalmazást, egy idő után be fog telni a belső memória (nem keverem a RAM-mal) és törölnöm kell, viszont az sd kártya bírná a mennyiséget,8GB. Esetleg alapértelmezett tárhelyet hol kellene beállítanom, vagy, hogy a belső memóriához ne nyúljanak hozzá az alkalmazások? Azt tudom, hogy hogy lehet áthelyezni a telefonról sd kártyára az alkalmazásokat, gyorsítótár törlése is megy, de mégis, akkor csak ennyit bírna a telefon? :S
2012. jan. 31. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
ne haragudj a választ nem tudom, viszont nekem is ugyan ez van a Galaxy Minimmel.
2012. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű kis program megoldja a problémád!

App2SD

[link]

(van olyan program, játék, amit egyszerűen nem lehet áthelyezni a mobil belső memóriájáról a - külső - memória kártyára, nem támogatja, nem a program, az alkalmazás)

2012. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá. Teljesen nem lehet semmit áttenni a kártyára. Valamennyit még akkor is foglal a telefonmemóriából. És androidnál nem is lehet beállítani, hogy minden a kártyára legyen telepítve, békén hagyva ezzel a belső memóriát. Gyári keretek között ez van.
2012. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem ugyan ez a problémám, Wildfire S 150 mega belső memória az semmi.. 16 gigás kártya van benne, de semmit nem érek vele, mert alig tudok valamit telepíteni. Már ott tartok, hogy csak fontos appok vannak fent, de a frissítéseket sem tudom telepíteni, mert nincs hely.

Nem lehet valahogy kibővíteni a belső memóriát, vagy rávenni a telefont, hogy a memóriakártyán intézzen mindent? Root-olni megéri emiatt? (egyáltalán úgy meg lehet csinálni?)

2012. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!