Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefon akksiját is...

Androidos telefon akksiját is ki lehet "sütni"?

Figyelt kérdés
ha annyira lemerül hogy már kikapcsol, és utána töltöm 12 órát (pl) utána tovább fogja bírni? mert most szedtem le töltőről 10 perce, telefonáltam vele 1et és az akksi több mint 20%ot merült, pedig háttérben semmilyen program nem fut (X8)
2012. febr. 5. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

A leírt észlelésnek semmi köze az Androidhoz..

Viszont sok Androidos telefonban használt programverzió (ROM), ahhoz hogy helyesen mutassa az akku töltöttséget, "kalibrálódnia" kell, ehhez egy totál feltöltés (estétől reggelig rajta kell hagyni, amúgy "kikapcsol", ha feltöltődött) és ezt követően egy teljes lemerítés (kikapcsolásig) szükséges, és akkor jót fog mutatni.

Van erre egyébként program is, külön is lehet futtatni..

2012. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megcsináltam amit írtál de még ígyis szinte 2-3percenként esik egy % :S
2012. febr. 7. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor olyasmi szaladgálnak a háttérben, aminek nem kéne, vagy tényleg gyenge az aksija.
2012. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
milyen programmal lehet megnézni a háttérben futó alkalmazásokat?
2012. febr. 7. 18:05
 5/5 A kérdező kommentje:
megvan advanced task killer! így sokkal jobb :D így is gyenge, de a háttérben futott a facebook, zseblámpa app, zenelejátszó és még 1-2 program... :D
2012. febr. 8. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!