Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonnál telefonsz...

Androidos telefonnál telefonszámmentés?

Figyelt kérdés

A telefonomon nincs olyan funkció hogy sim kártyára mentse a számokat, így mindig telefonra mentettem! Sony x8-am van.

De elgondolkoztam mi van ha elromlik a telefonom, hát szinkronizáltam egy google fiókkal.

Na a kérdésem ott kezdődik hogy ezeket a szinkronizált számokat valahol neten el tudom érni? Mert próbáltam a létrehozott gmail címtárban, de ott nincsenek.

ÉS a sim kártyámról is eltűntek a telefonszámaim nagy része. Mikor megvettem a telót új simet kaptam hozzá de a régi számommal. Már ezt sem értettem miért. De az üzletben azt mondták átkerültek a számok is. A telefonon meg is vannak de a simen csak kb 10 a 200ból.

Valaki elmagyarázná hogy működik ez az egész.

És nem kérek abból hogy minek vettem androidot ha nem értk hozzá, senki nem születik úgy hogy mindent tud....


2012. febr. 5. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Market -> Contacts to SIM app.
2012. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ha ezt beírom többet dob ki. Melyik a legjobb. Nem tudok angolul így nem értem......

És ez az app pontosan mire is lesz jó?

2012. febr. 5. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
a GO Contacts a legjobb szerintem ( [link] Ez arra lesz jó, hogy elmented a számot a telefonmemóriába. Utána elindítod ezt a programot és simán át tudod másolni a SIMre.
2012. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ÉS a netre szinkrinizált számokat le tudom törölni egyszerre vagy csak egyesével?

Vagy csak úgy tudok megszabadulni tőlük ha a telefont alaphelyzetbe állítom vagy egyesévvel törlöm?

ÉS akkor neten megtalálom valahol ezeket a számokat vagy azok számítógépen keresztül nem elérhetőek?

2012. febr. 5. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!