Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes-e Androidról (SGS II)...

Érdemes-e Androidról (SGS II) Iphonera (3gS) váltani?

Figyelt kérdés
Az a helyzet áll fent, hogy a samsung galaxy s II-re annyira ráfüggtem, hogy rengeteg időmet elveszi a mindennapokból, és hogy megelőzzem a további függőséget továbbadok rajta, mert már kezdek megijedni. Szerintetek mi a helyes döntés ebben a helyzetben? Az IOS zárt, nem lehet főzött romokkal moddolni, és a funkciókban hasonló a droidhoz.
2012. febr. 10. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

3GS-t semmiképp.

Inkább ne vegyél telefont, de egy olyan régi iPhone-t...

2012. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem hasonló a droidhoz. A függőséged pedig orvosold egy jó rommal. Pakolj rá egy Galnet MIUI-t nagyon hasonló rendszer nincs vele gond, rántsd meg a procit kicsit olyan smooth lesz mint az álom. Leszoksz a romolásról mint a bagóról és boldog életet élsz. :D

3gs visszalépés lenne. SGSII vetélytársa a iPhone 4

2012. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sensation ROM 3 van rajta, messze tökéletes, zéró bug és akadás. De ha mondjuk ráfizet 78-at még az Iphone mellé akkor sem érné meg?
2012. febr. 10. 22:05
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem mert visszalépés. Vegyél 2000 ccm autó után egy 900 ccm Suzuki-t. Visszalépés. Régi modell, lassabb akármennyire jó rajta a firm. Appok nagy része főleg az újabb kiírja, hogy bocsi. Nem értem, miért nem vagy megelégedve a telefonoddal. Ha jó a rom használd úgy mint minden ember, kicsit állj le a fórumokkal és nem lesz gond.


Egy esetben érteném meg, ha kellene a pénz, de csak azért mert jajj-jajj hülyeség eladni főleg iPhone 3-ra 100X megbánod utána

2012. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd egyszer elfogy a szabadidőd, aztán nem csinálod tovább. Amíg csak egyetemre jártam, én is sok éjszakán át mókoltam a romokat. Mióta dolgozok, összesen egyszer cseréltem romot, mert belassult a régi.
2012. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :) Te milyen géppel operálsz? :D
2012. febr. 10. 22:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Blade, az abszolút főzőcske. :D
2012. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az tuti, elpusztíthatatlan a Blade!!! :)
2012. febr. 10. 22:23
 9/11 kisvuk29 ***** válasza:
Az SGS 2-t semmi képp ne váltsd le,mert jó.Nekem tetszett,de inkább márkahűként maradtam egy SE Xperiánal,de ájfon 3gs nagy hülyeség.Nagyon régi.Szerintem a Samsung az S szériával tudta csak bebizonyítani azt,hogy tud valamit.
2012. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mekkorra problémával élsz.......ráfüggtem a telefonra....akkor ne használd
2012. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!