Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adott egy Androidos telefon....

Adott egy Androidos telefon. Azt szeretném, hogy számítógépen lássák az aktuális helyzetét a mobiltelefonnak! Pl. Maps. Google.com-on egy privát url-en keresztül. A telefonon mobilinternet van. Tehát nem sms alapúra gondolok! Hogy tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés
Keresném azt a lehetőséget ami a címben le van írva! Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. febr. 12. 02:14
 1/3 A kérdező kommentje:
elfelejtettem: gps alapú nyomonkövetésre gondoltam! a telefonon van gps! köszi!
2012. febr. 12. 02:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a válssz :) Google Koordináták.

Létrehozol 2 profilt (ha már van, akkor csak egyet!)

Koordinátákba bejelölöd ismerösnek vagy minek.

Telefonon elindítod Google Maps.

Belépsz az egyik felhasználóval, koordinátákat beállitod a másik felhasználohoz.

Nem biztos, de asztali gépen keresztül a koordinátákban be kell áélitani h lássad a térképen, de azthiszem végig utmutato vezet.

És elvileg, asztali gépen látod a térképen a telefon helyzetét. Z adótornyok alapján megállapitja a telefon helyzetét, de ha szükséges GPSt is bekapcsolja.

Most linket nem tudok adni bocsánat, mert telefonrol irok, és bántotta a szemem h még nme jött válasz :D

2012. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az egyik ismerősömnek van Gmail fiókja, de hiába próbálja aktiválni a latitude-t - bejelentkezett, és ott van az aktiválás gomb. Rákattint, úgy tűnik mintha aktiválódott volna, de ha rákattint akárhova, (helyelőzmények, bejelentkezések, irányítópult) visszaugrik, mintha nem is aktiválta volna! Próbálnék én írni a google-nak, de nem találok semmi emailcímet. Tudsz erről valamit?
2012. febr. 12. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!