Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SONY ERICCSON X8-asra szeretné...

Süveges Zsolt kérdése:

SONY ERICCSON X8-asra szeretném letölteni az adobe flash palyert van google fiókom és a következőt irja ki mikor rá mek az install gombra there are no android phones associated whit this account pls sign in whit diferent account?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy X8 ra nem létezik flash player! nekem is már jó fél éve van X8-am és még nem hallottam, hogy lenne rá flash. :/


Sajnos a flash nek erősebb vas kell mind a "mi" telefonunk...

2012. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor mit ajánlotok a rádiózáshoz illetve a video nézéshez?
2012. febr. 18. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Ràdióhoz a gyári fm rádiót, netes rádióhoz pedig a tunein radio, xiia live lite.


Netes filmnézéshez marad a youtube alkalmazás, offline filmnézéshez pedig a rockplayer, mobo player stb a marketről.

2012. febr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

X8-ra az armv6-os proci miatt nincs flash.

Ezt mondjuk megpróbálhatod, de nem lesz az igazi:

[link]


Viszont ez a hibaüzenet onkább arra vonatkozik, hogy az általad használt google fiókhoz nincs hozzárendelve egy telefon se. Így a rendszer nem tudja hova is kell telepíteni a kiválasztott dolgot. Jelentkezz be telón is és akkor már fogod tudni használni a Marketet.

2012. febr. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!