Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó fülhallgatót telefonhoz?

Jó fülhallgatót telefonhoz?

Figyelt kérdés
Helló jack dugós kéne(samsung galaxy s2-hez) Tudtok valami jó kicsi fülhallgatót? Max 12ezerért!
2012. febr. 25. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Sennheiser CX300II, az örök klasszikus.


Vagy egyéb Senn, AKG fülhallgatók (esetleg még Sony).

Amiket kerülni kell messziről: Skullcandy, Beats/Monster.

2012. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is Sennheiser CX300-am van, lassan 5 éve (!!) nyüstölöm: velem van esőben, napsütésben, porban, koszban, városban, falun, mindenhol - nincs olyan hely, ahová ne vinném magammal, és még mindig tökéletes... annak ellenére, hogy nem részesítem speciális bánásmódban (pedig megérdemelné!), csak simán zsebbe gyűröm be az mp3lejátszó mellé, amikor épp sietek... :) Szóval nagyon strapabíró kis jószág - vagy csak én fogtam ki jól.. :))


A hangminősége pedig veri minden társát.. magasan a legjobbak között van. Nem is érdemes róla beszélni, hallani kell...


23/F

2012. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző:


nekem 1 éve van meg, én sem különösebben vigyázok rá, és nekem is hibátlan.

Régebben márkátlan/kevésbé márkás füleseim voltak csak, optimális esetben 2 hónapig bírta miután csak az egyik oldal szólt.

2012. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát... Pont a sonyt kéne kerülni. A Beats és a Monster se szarok, nekem Monsterem van, és überbrutál jó, de a Sennheiser cx300 II jobb, és már 8 ezerért is lehet venni... Szóval inkább Sennheiser.
2012. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!