Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véleményeket szeretnék kérni...

Véleményeket szeretnék kérni attol akinek van samsung galaxy s wifi 5. 0-ja, hogy jó "telefon-e" pl:. Megbizhatoság, meg gyorsaság jó és rossz tulajdonságok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 18:10
 1/6 anonim válasza:

Én is szemezek egy ilyen kütyüvel és nagyon sok infót össze tudtam szedni róla neten tesztekből, fórumokból. Pl.:

[link]


[link]


[link]


És felvettem a kapcsolatot egy tulajdonossal is, aki azt írta, hogy az 5 colos képernyő már elég nagy filmnézéshez is, mégis könnyen elfér egy zsebben. Hangminősége korrekt, átlagos használat mellett 2-3 napot kibír, tehát többet, mint a hasonló tudású (csak telefonálásra is képes) okostelefonok.


Remélem tudtam segíteni! :)

2012. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs benne GSM-vevő.
2012. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez szerintem mind a kérdezőnek, mind nekem, mint első válaszolónak, világos :)
2012. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is olvastam tesztet nagyon sokat mindig elolvasok szinte minden telefonrol tesztet ha mondasz nekem egy telot vagy tabletet akkor kapásbol 10 lyat mondok ami tesztekben nem nagyon van meg hogy milyen uj telefonok jönnek pl:.a mobil world conressről is olvasok hogy milyen uj telok jönnek most asszem jönnek a 4 magos csoda telok nagyon brutál a gépemben nincsen 4 mag,de tudom hogy nincsen gsm-modul de tők ingyen lehet interneten telefonálni és én olyat kérdeztem hogy meg vannak-e vele elégedve a használok és nem teher-e a kütyü
2012. márc. 1. 21:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszokat :)
2012. márc. 1. 21:11
 6/6 anonim válasza:
Ha ilyen jellegű a kérdésed, akkor a legkönnyebben a készülék fórumán tudsz erre konkrét választ kérni és kapni is! :) (Azt a linket is csatoltam)
2012. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!