Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Win7 Phone-nál hogy lehet...

Win7 Phone-nál hogy lehet marketről a megvásárolható játékokat ingyen letölteni?

Figyelt kérdés
Tehát marketen kipróbálás és vásárlás van pl angry birds . és ha kipróbálom akkor letölöttem a teljes játékot ? amit nemhiszek , de akkor hogylehet ingyen letölteni ? ( wifim van ) és lumia 800am
2012. febr. 29. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Megvásárolható=nem lehet ingyen megvenni, pénzbe kerül.

Nem muszáj ám mindent ellopni, attól, hogy ti sz*rtok dolgozni, más munkáját még nem muszáj telibesz*rni.

2012. febr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért nincsenek forradalmi appok a marketplacen, hogy ennyire védeni kell.


Perpill biztos vannak forumok, ahova fel vannak töltve, de

nemtudom milyen kiterjesztésü fájlokat telepit a winpho mango

van-e rajta fájlkezelö , mert még nem volt wp telefonom.

Ha van fájlkezelöje, telepiteni tudsz, akkor biztosan megtalálod a nekedvalot interneten.

2012. febr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát te nemértessz hozzá dolgozzál aztán veddmeg , énmeg valamit értek hozzá és megfogom oldani hogy ingyen legyen :D
2012. febr. 29. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Mihez értesz te takonyarcú? Itt sír a szád, hogy semmit nem tudsz!!!
2012. febr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó de te is csak pofázni tudsz. Normális kérdést tett fel te nem tudsz rá válaszolni akkor húzz el
2012. márc. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2. Vagyok.

Google (lehet csak én nem) nem találtam ilyen oldalt.

Ha megadnál egy fizetös appnak a nevét könnyebb keresgélni!

Engem nagyon is érdekel a dolog mert én is leendö 800 tulaj leszek :)


elöbbinek meg azt üzenem gondold át 3x mit irsz le.

2012. márc. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
unlockold a telót, aztán xap deployer-el tedd fel, de nagyon harapós egyébként az ilyenekre...bár én guitar hero-t próbálam feltenni, és elindítás után ki is lép, tehát azért jól vannak védve még így is, de valamelyik játék megy így.
2012. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!