Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az, amit nem szeretsz az...

Mi az, amit nem szeretsz az iPhone4-edben? Csak mert gondolkodom, hogy S2-ről váltok bizonyos idegesítő hibák miatt* és érdekelne előre, hogy az iP4-ben szerintetek mi fog idegesíteni?

Figyelt kérdés

(((*pl. a videófelvétel közben, bele-belehomályosít a kikapcsolhatatlan, túlbuzgó autofókusz, ill. az iPhone4-hez képest túl hideg képeket készít.


Példa a képekre:

[link]


Példa a videózás hibás autofókuszára:

http://www.youtube.com/watch?v=zzNqMZT7Lls )))


2012. márc. 8. 03:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Engem legjobban az Iphone 4 ára idegesít mert ennyi pénzért már inkább galaxy s II amiben superammoled kijelző van és 2 magos ARM Cortex CPU ami egyenként 1.2-GHZ-n ketyeg

mellesleg nekem az Android rendszer jobban tetszik mint az IOS

Nem lenne rossz az Iphone de az alma logo miatt nagyon túl van árazva

Haverom mutatott egyet ki is próbálgattam de akár milyen drága is nekem egyáltalán nem teccett

2012. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jah amúgy nem éri meg a váltás szerintem a hibái ellenére az S2 így is jobb
2012. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Én forditott esetben vagyok mert s2-öt vettem az iphone 4 helyett mivel a nem tetszett, viszont az s2 már 3 hónapja megvan és sokkal jobban tetszik. Hidd el az iphonenak is megvannak a maga idegesítő hibái. A fő okok amiért váltottam, nem lehet testreszabni, a másik, ha nem töröd fel (ami garancia vesztéssel jár és instabil lesz a rendszer) akkor semmi ha

sználható progit nem tudsz rá tenni, csak ha fizetsz érte

2012. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem IPhone 4s-em van és szerintem nagyon jó kis telefon. Sokkal több ingyenes app van rá mint az androidra (ha nincs jailbreakelve akkor is) Amúgy meg nem drága az amerikai fizetéshez viszonyítva. Mi 50.000-ért vettük ezt újonnan. Meg ugye az androidnak érdekes módon 2 magos proci kell aminek köszönhetően 3-szor hamarabb merül le de az iOS-nak elég 1 magos proci is azt azis van olyan gyors.
2012. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben tévedsz

Volt LG GT540-em amiben csak egy 600Mhz quacomm CPU-volt és azzal is akadás mentesen futott mind a rendszer mind a legtöbb játék

Viszont az S 2-n játszottam a Dead space-el és azt mondtam bazz majdnem olyan grafikája van mint PC-n

viszont az üzemidővel egyetértek az androidos mobilok nagyon zabálják az akksit

2012. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az iphone az nem eszik sokat. Nekem napi 2-3 hívással és egy kis facebookozással bírja 4-5 napot és a 3g folyamatosan megy benne.
2012. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem kéne ilyen androidb*ziknak ideírni..olyanok írnának, akiknek volt már mind2. nekem is volt androidom is, most i4-em van. sok androidos gyártó le se sz*rja az optimalizálást...persze, hogy akad..kivéve ha beletalálsz egy olyan főzött rom-ba, ami sokat javít a sebességen. na de hogy a kérdésre válaszoljak, nekem konkrétan nincs bajom az iphone-nal működés szempontjából, amit viszont kerülnék, az a leejtés, és emiatt nagyon féltem(nem csak az ár miatt). szóval ez az állandó idegeskedés, ami mondhatni nem szerethető. persze ha veszek majd egy tokot, kissé enyhül.
2012. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nah megszólalt a nagy Iphoneb*zi

"Mert havernak az van énis veszek mert ez a menő" igaz?


Kérdezőnek pedig: ha lecseréled az S2 det egy iphone ra akkor jó nagy hülye vagy már megbocsáss

2012. márc. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig megsúgom neked hogy Symbian telóm van de az összes platformot kipróbáltam már
2012. márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nem vagyok iphoneb*zi, konkrétan volt már mindenféle telefonom android-os, wp7-es, symbian-os, és igen, mostmár kipróbálom az ios-t, és nem azért, mert menő vagyok tőle, hanem mert összekapartam rá a pénzt, hogy kipróbáljam.

az ilyenek adnak jó tanácsot mint én, nem az, aki csak a többit utánozza, hogy jaj 1,2 ghz, 2mag stb. de ha hosszabb ideig használja az ember, rájön, hogy ugyanúgy akad a 2 magos proci is, mint az 1 magos...de hát nyilván ez a menőzés, hogy kinek hány magos a telefonja, nem az hogy iphone-om van-e vagy nincs..

egyébként meg ha nem volt még se s2-d se iphone-od, honnan tudod, hogy melyik a jobb?

2012. márc. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!