Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem értem, hogy ha automata...

Nem értem, hogy ha automata fényerôre állítom a telót, akkor miért van az, hogy sötétben elsötétedik, míg fényben kivilágosodik?

Figyelt kérdés

2012. márc. 9. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert sötétben alacsony fényerő is elég, hogy jól lásd. Míg napsütésben, több fényben több háttérfényre van szükség, hogy lásd.


Próbáld ki. Állítsd a legalacsonyabbra és majd napsütésben menj ki vele az udvarra, mennyit látsz belőle? És a magas fényerő meg szükségtelen sötétben mert nincs ami elnyomja a kijelző fényét.

2012. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, én meg nem értem hogy miért nem érted. Söttében ha a környezet sötét, kis fényerőnél is jól látod a kijelzőt, nappal nagy fényben csak akkor látod, ha jól erősen kivilágosodik. Napfényben még lehet így is rosszul látszik. Minden eszköz fényszabályzója(TV is ha van rajta) így működik. Te hogy vártad?
2012. márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszi
2012. márc. 9. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!