Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok telefonon...

Miért nem tudok telefonon bejelentkezni facebookra?

Figyelt kérdés
0.facebook.com oldalt behozza, net is van ezek szerint a telefonomon, de nem tudok bejelentkezni, mert nem látom, amit írok a mezőbe, és így a jelszavammal is ugyan ez a helyzet. mit tegyek??? köszönöm a segítséget :)
2012. márc. 10. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Chuck Norris kilépett a facebookból :DD
2012. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem vagy képes normális (és használható) választ adni, akkor ne "zavard itt a levegőt" ... !
2012. márc. 10. 20:40
 3/7 anonim válasza:
sajnosvelem is ugyanez a gond van.. csak én már kb 1 hete nem tudok belépni.. és eléggé zavaró mikor csak egy rövid üzit akaork küldeni sms helyett... vlk megoldást?
2012. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ez engem is érdekelne,mert már kb 1 hete én sem tudok,ha valaki tudja az irja meg.köszi
2012. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én kb 3 hete "szenvedek ettől a problémától", és ma bementem a t-mobile üzletbe, és azt mondták, hogy a készülékkel lehet a hiba.... többet ők sem tudtak mondani
2012. márc. 12. 15:19
 6/7 anonim válasza:
milyen fajta mobilod van?
2012. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nokia x3-00 . ez befolyásolhatja ?!
2012. márc. 13. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!