Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230-am van, kártyafügge...

Nokia 5230-am van, kártyafüggetlen djuice-s. Néztem a honlapjukon, hogy van ez a klikk lehetőség, tehát 3 hónapig ingyen 100Mb net, utána havi 990ft. Bovebben lent?

Figyelt kérdés

Szóval ha követem a használati utasítást, aktiválom azt a 3 havi ingyen netet de utána ha nem akarok 990ft-ot fizetni hanem akkor már áttérnék arra hogy 500 ft-os 100mb-os netet rendelek meg. ( mindenképp kártyás szeretnék maradni). Szóval ezt így megtudom csinálni hogy utána visszamondom ezt a 990ft-ost vagy van más lehetőségem is? (jha és 1000ft-nál nem tudok többet rászánni havonta)

Köszönöm a válaszokat :)


2012. márc. 12. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Visszamondhatod a lejárati idő előtt. Aztán meg olyan netes csomagot rendelsz meg amilyet akarsz.
2012. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosan. A lejárati idö elött kikapcsolod a dijcsomagot, és akármelyikre átválthatsz.

Én T-mobilenál azt szoktam csinálni, ha az egyik lejár, átváltok egy másik akciosra :D edig 5000 Ft-ot sporoltam rajta.

2012. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!